Garsiausia pasaulio redaktorė Anna Wintour dukrą išleido už kolegės sūnaus

Bee Shaffer ir Francesco Carrozini, Anna Wintour / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Amerikietiškajam „Vogue“ žurnalui Anna Wintour (68) diriguoja 30 metų. Gebėjimas žurnalą išlaikyti pasaulio geriausiųjų viršūnėje, griežtas įvaizdis lyg ir perša mintį, kad ši moteris neturi asmeninio gyvenimo.

Tačiau taip toli gražu nėra. Štai jos dukra jos dukra Bee Shaffer (30) liepos 7 d. ištekėjo už savo sužadėtinio fotografo Francesco Carrozini (35). Įdomu tai, kad vyras yra Annos Wintour kolegės, jau šviesaus atminimo itališkojo „Vogue“ redaktorės Francos Sozzani sūnus. Taigi vestuvės nutiesė simbolinį tiltą tarp dviejų ryškių mados pasaulio personų, kurios buvo geros bičiulės.

Bee Shaffer ir Francesco Carrozini / „Scanpix“ nuotr.

Vestuvės buvo surengtos Niujorke, Long Ailende, Annos Wintour ištaiginguose namuose. Kol kas paslaptyje laikoma, kuo vilkėjo nuotaka ir jaunavedys. Jiedu taip saugojo savo privatumą, kad svečiai buvo įspėti nesinaudoti šventėje mobiliaisiais telefonais.

Tiesa, kai kurie svečiai vis dėlto nesusiturėjo. Štai „Vogue West Coast“ redaktorės Lisos Love dukra Nathalie Love instagramo Story paskyroje pasidalijo savo kelione į vestuves su užrašu „Bye. #nosocialmedia“.

Kodėl šventės detalės laikomos paslaptyje, aiškinama tuo, kad jaunosios mama žurnalo redaktorė ketina jaunųjų nuotrauką publikuoti „Vogue“ viršelyje. Taigi, nė viena nuotrauka iki to laiko neturi niekur pasirodyti.

Anna Wintour su dukra Bee Shaffer / „Scanpix“ nuotr.

Vestuvėse dalyvavę žurnalo „Vanity Fair“ žurnalistas Derek Blasberg ir „Vogue“ žurnalistė Selby Drummond prasitarė, kad jaunoji vilkėjo uždarą ilgą suknelę, jaunikis vilkėjo smokingą.

Kitą dieną po vestuvių, sekmadienį, pora išskrido medaus mėnesio į Italiją, Portofino – ten jaunavedys turi būstą.

Bee Shaffer ir Francesco Carrozini / „Scanpix“ nuotr.

Žinia apie Bee Shaffer ir Francesco Carrozini draugystę pasklido 2016 m. – jiedu kartu pasirodė dokumentinio filmo premjeroje apie Francesco mamą Francą Sozzani „Franka. Chaosas ir kūryba“.

Anna Wintour turi ir sūnų – 2016 m. kovą Charlie Shafferis su žmona Elizabeth susilaukė dukters, ir mados ikona tapo močiute.

Anna Wintour tapo Caroline močiute / Instagram nuotr.

Annos Wintour marti tąkart socialinėje paskyroje pasidalijo naujagimės nuotrauka ir parašė: „Sveika parvykusi namo, mažoji Caroline“.


Annos Wintour sūnus su būsimąja žmona susipažino studijuodamas mediciną Oksfordo universitete. Pora susituokė 2014 m.

Annos Wintour sūnus Charlie Shafferis su žmona Elizabeth / Vida Press nuotr.
Annos Wintour duktė Bee Shaffer su su sužadėtiniu Francesco Carrozzini / Vida Press nuotr.

Skaitykite daugiau