Garsioji supermodelio Cindy Crawford nuotrauka pasirodė esanti klastotė

Cindy Crawford / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Cindy Crawford / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-03-03 07:30
AA

Prieš kelias savaites, Valentino dienos išvakarėse, internetą sudrebino neva neretušuota supermodelio Cindy Crawford (49 m.) nuotrauka, kurioje gražuolė esą neslepia savo kūno trūkumų. Tačiau dabar paaiškėjo, kad ši nuotrauka dar ir kaip paretušuota specialiai siekiant sudarkyti garsios moters kūną.

Garsiąją Cindy Crawford nuotrauką žurnalui „Marie Claire“ padaręs fotografas Johnas Russo tvirtina, kad toji nuotrauka buvo iš jo pavogta ir išdarkyta. Kartu su išplitusia nuotrauka buvo rašoma, kad ji bus publikuojama šių metų balandžio „Marie Claire“ numeryje, bet iš tiesų ji jau buvo publikuota to paties žurnalo 2013-ųjų gruodžio numeryje.

Pavogtą ir išdarkytą Cindy Crawford nuotrauką galite pamatyti ČIA.

„Neteisingai buvo tvirtinama, kad ta nuotrauka reprezentuoja neretušuotą Cindy Crawford kūną. Tai netiesa. Iš tiesų tai apgaulinga ir perdirbta mano darytos nuotraukos versija“, – laidoje „ABC News Monday“ sakė fotografas.

Pati Cindy Crawford po minėtos nuotraukos išplitimo internete kreipėsi į savo teisininkus, kurie grasina visiems, kas neišsiims tos nuotraukos ir neatsiprašys.

Į pagalbą žmonai kibo ir Cindy Crawford vyras verslininkas Rande'as Gerberis, kuris iš karto po tos nuotraukos išplitimo internete savo „Instagram“ paskyroje paviešino bikinį vilkinčios žmonos atvaizdą, kur jos kūnas atrodo nepriekaištingai.

 

A photo posted by Rande Gerber (@randegerber) on