Garsioji vestuvių planuotoja Laura Vagonė mini 40-metį: vakarėlis draugams ir jokių pažadų sau

Lauros Vagonės gimtadienio vakarėlis draugams / Asmeninio albumo nuotr.
Lauros Vagonės gimtadienio vakarėlis draugams / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-26 18:30
AA

Spalio 26-ąją žinoma vestuvių planuotoja Laura Vagonė mini 40-metį. Nors dažnas jubiliejų pasitinka žerdamas pažadus sau, L.Vagonė tik nusišypso: „Nei prieš gimtadienį, nei prieš Naujuosius nemėgstu sau nieko žadėti“.

Portalui Žmonės.lt L.Vagonė pasakoja, kad 40-metį ji pasitiko organizuodama jau tradicija tapusį gimtadienio vakarėlį. 

„Praėjusiais metais nedariau šito renginio, nes buvau pervargusi po sezono, šiais – labai norėjau, nes visi išgyvenome keistą laiką. Daugybė mano draugų dirba toje pačioje srityje kaip ir aš, norėjosi ir patirtimis pasidalinti, ir kaip reikiant atšvęsti“, – portalui Žmonės.lt pasakoja Laura.

Gimtadienio visuomet su džiugesiu laukianti L.Vagonė atvira – išaušus šventės dienai, šiemet aplankė nerimas.

„Kadangi koronaviruso skaičiai pastaruoju metu pradėjo kilti taip sparčiai, nerimo man buvo tikrai daug. Ypač – paskutinę savaitę. O šventės dieną iš viso apėmė liūdesys, nes didelė dalis draugų pradėjo rašyti žinutes, kad neatvyks ir šitoje situacijoje nėra ant ko pykti. Dabar tik dar labiau suprantu savo klientus, kuriems teko išgyventi tokias pat situacijas“, – atvirauja pašnekovė.

Lauros Vagonės vakarėlio akimirka / asmeninio albumo nuotr.

Kaip ir kasmet didžiulę šventę planavusi L.Vagonė šypteli, kad tokius vakarėlius organizuoja bemaž dešimtmetį, o jos bičiuliai visuomet jų laukia su nekantrumu. Šiais metais jubiliatė draugus sukvietė į Pietų Amerikos ritmais aidinčią fiestą. Pasak L.Vagonės, tokia šventės temos idėja kilo atsitiktinai.

„Kartais temą padiktuoja kažkokia man patikusi grupė, kartais kyla temos idėja ir prie jos deriname atlikėjus.

Šiais metais pakviečiau, man atrodo, kol kas tik gana siauram ratui žmonių žinomą, bet labai smagų latino repertuarą turinčią ir iš profesionalių muzikantų sudarytą grupę „Los Sceretos de Pablo“. Taip kažkaip ir susidėliojo šito vakarėlio nuotaika: Pietų Amerika, spalvos, karštis“, – šypsosi vestuvių planuotoja.

Laura Vagonė 40-ąjį gimtadienį paminėjo su draugais / Asmeninio albumo nuotr.

Suplanuoti gimtadienio šventei reikia nemažai laiko, tad L.Vagonė džiaugiasi, jog turi gausų būrį visuomet pasirengusių padėti draugų ir kolegų.

„Geranoriškos pagalbos visada sulaukiu. Šiais metais „Grock“ vyrukai atvežė garso ir apšvietimo techniką, padėjo ir „Mililitrų“ kolektyvas, kad viskas vyktų sklandžiai, Mantas Petruškevičius dekoro reikalus sužiūrėjo, Jotvilas Švirinas atsivežė daugybę būgnų būgnelių ir pravedė uždegančią perkusijos pamokėlę visiems susirinkusiems. O ir draugė Monika Liu padarė staigmeną, atvyko po savo koncerto ir atliko porą dainų kartu su Dima Golovanovu. Aš dievinu ir ją, ir jos kūrybą, net susigraudinau“, – šventės akimirkomis dalijasi pašnekovė.

Lauros Vagonės vakarėlio akimirka / asmeninio albumo nuotr.

Kasmet po vakarėlio L.Vagonė išvyksta atostogauti į užsienį. Dėl koronaviruso pandemijos, šiemet tokių planų moteriai teko atsisakyti.

„Planuoju porai savaičių užsidaryti namuose, o gal rasime kokią sodybėlę kaime. Noriu izoliuotis, pagyventi porą savaičių be jokių susitikimų, noriu rašyti, skaityti ir taip pailsėti“, – sako ji.

Nors šie metai daugeliui tapo tikru iššūkiu, Laura tik šypteli, kad jie nebuvo tokie blogi.

„Nepaisant susidarusios situacijos, mano metai tikrai buvo neblogi. Įgyvendinome daug gražių švenčių projektų. Su komanda paleidome skaitmeninio vestuvių planavimo platformą „Foxy Wedding“, prie kurios dirbome visus metus. Kažkaip niekada pas mane nestovi viskas vietoje, tuo ir žavus gyvenimas, kad yra toks nuolat besikeičiantis“, – šypsosi L.Vagonė.

Sau pažadų žarstyti nemėgstanti moteris sako, kad šiemet sau norėtų palinkėti tik vieno dalyko.

„Nei prieš gimtadienį, nei prieš Naujuosius metus nemėgstu sau nieko žadėti. Tačiau gal pasilinkėsiu skirti dar daugiau laiko sau ir savo šeimai“, – atvirauja jubiliatė.

Lauros Vagonės 40-mečio vakarėlis (15 nuotr.)
+9