Garsios moterys domėjosi veido odos priežiūros subtilybėmis

Renginio akimirka / P. Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Renginio akimirka / P. Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-05-08 13:38
AA

Trečiadienio popietę kviestinės viešnios rinkosi į „Bioderma Hydrabio“ dehidratuotai odai skirtos linijos pristatymą „Panama Food Garden“ restorane. Renginio metu žinomos moterys turėjo galimybę ne tik sužinoti apie veido odos priežiūros subtilybes iš ekspertų, bet ir susipažinti su naująja „Bioderma Hydrabio“ linijos ambasadore Evelina Navašinskaite.

„Lietuvoje moterys nepakankamai dėmesio skiria odos priežiūrai ir susirūpina tik odos būklei stipriai pablogėjus. Besistengdamos užmaskuoti paviršutinius odos trūkumus, moterys dažnai nepastebi gilesnių odos problemų. Kaip dermatologinės kosmetikos lyderiai Lietuvoje, jaučiame atsakomybę šviesti visuomenę ir kalbėti apie vandens reikšmę odai bei patarti kaip tinkamai ją prižiūrėti,“ – teigia Lina Mikalkėnė, „Bioderma“ rinkodaros vadovė Baltijos šalims.

Renginio akimirka / P. Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.

„Bioderma“ dermatologinės kosmetikos specialistė, farmacininkė Ieva Sirutavičiūtė renginio metu supažindino su tinkamu odos drėkinimo rėžimu, paaiškino kaip atpažinti dehidratavusios odos simptomus bei kaip juos suvaldyti. Taip pat pristatė „Bioderma Hydrabio“ linijos produktus, kurie suaktyvina biologinę vandens apytaką visuose epidermio sluoksniuose ir saugo odą nuo išsausėjimo.

Svečiai taip pat turėjo galimybę susipažinti su „Akvaporina“ konkurso nugalėtoja. Pristatydama konkursą, „Hydrabio“ produktų linijos vadovė Rūta Čepaitė pasakoja apie vandens svarbą odai bei aiškina iš kur kilo „Akvaporinos“ konkurso pavadinimas: „Vanduo odoje juda specialiais vandens kanalais – akvaporinais. Sveikoje odoje per 1 sekundę akvaporinais pernešama net 3 mlrd. vandens molekulių. Taip odos ląstelės aprūpinamos reikalingomis maisto medžiagomis ir mineralais. Ji tampa gyvybinga, švytinti, skaisti, elastinga ir švelni.“

Naująja „Bioderma Hydrabio“ linijos ambasadore tapo Evelina Navašinskaitė turinti išskirtinį, gilų ryšį su vandeniu – didelę savo vaikystės dalį ji praleido baseine, dabar dirba vaikų plaukimo trenere. Vanduo jai yra tarsi kitas, bet ne mažiau artimas, pasaulis: „Mano darbe vandens labai daug, per jį jaučiu jėgą, drąsą ir greitį. Vandenyje padedu kitiems atrasti gyvybiškai svarbius įgūdžius, mokau būti sveikiems ir susidraugauti su tekančia gyvybe. Vanduo – tarsi kitas pasaulis, pasineri ir išskrendi. Esi kitur, bet dviese, tu ir vanduo,“ – savo santykį su vandeniu apibūdina „Bioderma Hydrabio“ linijos ambasadorė.

Progos susipažinti su „Bioderma Hydrabio“ linija nepraleido verslininkės Patricija Gadžijeva, Julija Žižė, Liucina Rimgailė, stilistės Irina Cybina ir Ūla Kotryna Tulevičiūtė, laisvalaikio drabužių kūrėja Simona Starkutė, daininkė Ingrida Martinkėnaitė, vizažistės Neringa Čukinienė ir Justina Gafarovaitė, Miss Lietuva 2013 Rūta Elžbieta Pitkauskienė, žinomos nuomonės formuotojos Indrė Trusovė, Kamilė Dambrauskaitė, Greta Bitinaitė ir daugelis kitų.

Garsios moterys domėjosi veido odos priežiūros subtilybėmis (16 nuotr.)
+10