Garsios moterys įsiamžino įspūdingoje fotosesijoje: atskleidė virsmą iš pelenės į deivę

Nijolė Narmontaitė, Asta Valentaitė ir Viktorija Macijauskienė su dukra / Ligitos Vaitkutės nuotr.
Nijolė Narmontaitė, Asta Valentaitė ir Viktorija Macijauskienė su dukra / Ligitos Vaitkutės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-27 14:37
AA

Atskleisk save, savo talentus ir būk laiminga! Esi tik moteris? Būtent – moteris! Tik prisimink savo viduje turinti Deivę – būtent tokiai misijai susibūrė garsios Lietuvos moterys.

Pačios įvairiausios – pradedant modeliu Asta Valentaite, aktorėmis Nijole Narmontaite, Valda Bičkute, krepšininko žmona Viktorija Macijauskiene, dainininke Neda Malūnavičiūte, verslininke ir galerininke Danguole Stachura, rašytoja Eva Tombak bei sportininke Rita Pivoriūte. Visos jos nusifilmavo vaizdo klipe „The Goddess“, kuris taps muzikinio šou baigiamuoju akcentu.

Viktorija Macijauskienė / Ligitos Vaitkutės nuotr.

Bendrai veiklai susibūrusios moterys kiekvienai mūsų sako: „Aš nugalėjau savo baimes, savo iššūkius, tikėk savimi ir tu!“ Projekto sumanytojai nori padrąsinti kiekvieną moterį patikėti, kad ji yra Deivė, kuri tik panorėjusi gali sukurti apie save darną ir pozityvumą ir klausydama savo širdies kurti geresnį pasaulį. Čia ir dabar. Sau, savo vaikams, savo mylimajam.  

Lietuvės ir garsiosios „Enigmos“ prodiuserio bendras projektas „The Goddess“ – viso pasaulio žmonėms

Projekto „Amiya Inspiration“ autorė Amiya Andrė Pabarčiūtė bendrame projekte su garsiosios „Enigmos“ prodiuseriu Jensu Gadu nori pasiekti kiekvieną pasaulio moterį ir vyrą, nes būtent vyras – palaikydamas moterį ir padėdamas jai atsiskleisti – kartu su ja kuria harmoningą aplinką ne tik namie, bet ir pasaulyje.

Viktorija Macijauskienė / Ligitos Vaitkutės nuotr.

Nepriklausomai, kas esate – patyrusi verslininkė, į mokslus įnikusi, o po paskaitų plaudama indus bandanti prisidurti studentė ar anūkais besidžiaugianti ūkininkė – taip, jūs gali pakeisti pasaulį! Būdama ir „Moters magijos mokyklos įkūrėja“, ne vienerius metus dirbanti emocinio lavinimo mokytoja  Amiya Andrė Pabarčiūtė ragina moteris atsigręžti į savo vidų, į tai, kas geriausia, mat pasitelkus savo vidinę stiprybę gali nugalėti baimes, nepasiduoti nerimui.

Atvirkščiai – išlaisvinti ir lavinti savo talentus, išdrįsti būti puikios nuotaikos ir tuo keisti savo aplinką, savo pasaulį į saugų ir gražų. 

Žinomos moterys įsiamžino projekte „The Goddess“ (56 nuotr.)
+50

„The Goddess“ – kas tai?

„The Goddess“ – tai istorija apie moters virsmą iš kasdienybės pilkumą išgyvenančios pelenės į absoliučią savo gyvenimo Deivę, Kūrėją, kuri kuria gyvenimą, remdamasi savo genialia prigimtimi ir ypatingomis galiomis. Tai įkvepianti ir stebinanti realia patirtimi grįsta istorija, kurią potencialiai gali patirti savo gyvenime kiekvienas žiūrovas.

Magiškas, multidimensinis potyriminis šou „The Goddess“ pirmą kartą Baltijos šalyse: Kovo 9 d. – Vilnius, Kovo 2 d. – Talinas, Kovo 5 d.– Ryga – čia kiekviena moteris galės patirti muzikos terapinį poveikį, išgirsti savo sielos pašaukimą.