Garsių krepšininkų žmonos tapo manekenėmis

„Kristi Andress“ kolekcijos pristatymo akimirka / Teodoro Biliūno nuotr.
„Kristi Andress“ kolekcijos pristatymo akimirka / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-05-25 14:43
AA

Penkioms krepšininkų žmonoms „Kristi Andress“ dizainerių dueto 2012 m. rudens/žiemos kolekcijos pristatymas, ketvirtadienio vakarą vykęs Kaune, tapo debiutu ant mados podiumo.

Ieva Jankūnienė, Simona Štombergienė, Agnė Mačiulė, Jolanta Žukauskienė, Dovilė Gustė pakeitė savo atostogų planus tam, kad rinktinei publikai galėtų pademonstruoti tai, ką šaltajam metų sezonui paruošė dizainerių duetas – Kristina Kalinauskaitė ir Andrius Sergejenko.

I.Jankūnienė su vyru „Žalgirio“ puolėju Pauliumi Jankūnu iš kelionės po šiltuosius kraštus parskrido tik ketvirtadienį. A.Mačiulė į Kauną iš Sienos, kur „Montepashi“ klube rungtyniauja jos vyras Jonas Mačiulis, grįžo prieš kelias dienas.
Visos penkis krepšininkų žmonos, besiruošdamos kolekcijos pristatymui, repetavo su specialiai joms pasamdytu choreografu. Moterys, nė karto anksčiau ant podiumo nedemonstravusios drabužių, itin jaudinosi dėl debiuto, nežinodamos, ar sugebės atitikti mados pasaulio reikalavimus.

„Visų jų figūros – standartinės. Kurdami kolekciją tikrai negalvojome apie tai, kas ją pristatys. Tuomet, kai sumanėme pakviesti dažnų mūsų klientų – krepšininkų – gyvenimo drauges, kiekvienai jų pritaikėme parinktus kolekcijos modelius“, – sakė dizainerė K.Kalinauskaitė.

Simona ir Saulius Štombergai / Teodoro Biliūno nuotr.

Pasak kūrėjos, ilgai įkalbinėti žinomų žaidėjų žmonų nereikėjo. Visos jos sutiko, kad drabužių pristatymas – įvykis, išliksiantis atmintyje visam gyvenimui.

„Į mados renginį atėjau pirmą sykį. Galiu pasakyti, kad patiko“, – sakė žmonos pasirodymą stebėjęs Saulius Štombergas. Tiek jis, tiek jo žmona dalyvauti renginyje sutiko, nes K.Kalinauskaitė ir A.Sergejenko yra geri pažįstami.