Garsių moterų šių metų mokslo pasiekimai: nuo choreografijos bakalauro iki verslo teisės magistro

Valda Bičkutė, Kristina Tarasevičiūtė, Dileta Meškaitė-Kisielienė, Agnė Kavaliauskaitė / Asmeninė nuotr.
Valda Bičkutė, Kristina Tarasevičiūtė, Dileta Meškaitė-Kisielienė, Agnė Kavaliauskaitė / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-06 17:12
AA

Kaip ir kasmet, universitetą baigusiems žmonėms vasaros pradžia būna įsimintina visam gyvenimui – atsiėmę diplomus jie džiaugiasi įgytu aukštuoju išsilavinimu, o kiti gali didžiuotis ir magistro laipsnio diplomais. Šiemet jais džiaugėsi ir žinomi meno, pramogų pasaulio atstovai, kurie savo pasiekimais pasidalijo su Žmonės.lt skaitytojais.

Baleto šokėja Kristina Tarasevičiūtė pasakojo, kad Lietuvos edukologijos universitete šiais metais baigė šokio pedagogikos specialybę.

Kristina Tarasevičiūtė / Asmeninė nuotr.

„Esu be galo laiminga, nes baigusi mokyklą dėl to, kad turėjau siekti karjeros, neturėjau galimybės mokytis toliau. O ir pati norėjau mokyti šokio. Deja, Lietuvos įstatymai yra tokie, kad jeigu noriu savo patirtimi su kitais dalintis mokykloje, turiu įgyti pedagoginį išsilavinimą. Nusprendžiau tą ir padaryti“, –Žmonės.lt sakė K.Tarasevičiūtė.

Paklausta, ar ateitį žada sieti būtent su pedagogine veikla, Kristina teigė šios galimybės neatmetanti, o šokio meno norėtų mokyti suaugusius žmones.

„Man įdomiau dirbti su vyresniais žmonėmis – šokį naudoti geros nuotaikos, geros formos ir motyvacijos tikslais“, – pasakojo Kristina.

2014-ųjų grožio konkurso „Mis Lietuva“ nugalėtoja Agnė Kavaliauskaitė Klaipėdos universiteto Menų akademijoje įgijo choreografijos specialybę, tačiau sustoti nežada – studijas tęs magistrantūroje.

Kristina Tarasevičiūtė / Asmeninė nuotr.

„Šokių specialybė yra tokia, kad visuomet reikia gilinti žinias, o magistras yra geras pasirinkimas šiuo atveju. Aš tikrai nenoriu praleisti šios progos, tad mokslus tęsiu toliau“, – Žmonės.lt sakė A.Kavaliauskaitė.

Gyvenimą Agnė žada sieti su šokiu. Akivaizdu, kad merginai puikiai sekasi: iš bakalauro baigiamojo darbo Agnė gavo aukščiausią įvertinimą ir jau šį rudenį ji šoks Anželikos Cholinos spektaklyje „Otelas“.

„Aš labai norėčiau pradėti savo, kaip mokytojos ar studijų vadovės, karjerą. Ateityje norėčiau dirbti su vaikais ir mokyti šokio meno. Tikrai su tuo noriu siekti gyvenimą – tai mano profesija, aistra. O jau artimiausiu metu šoksiu spektaklyje“, – džiaugėsi A.Kavaliauskaitė.

Kristina Tarasevičiūtė / Asmeninė nuotr.

Dainininkė, merginų grupės „4 Roses“ narė Dileta Meškaitė-Kisielienė Kazimiero Simonavičiaus universitete šiemet įgijo verslo teisės magistro diplomą.

„Jaučiuosi laiminga. Toks jausmas, kad nukrito akmuo nuo pečių. Diplomas buvo ilgai lauktas ir labai norėtas“, – sakė ji.

Tačiau kol kas ateities su šia specialybe Dileta nesies, nes yra pasinėrusi į muzikinę veiklą.

„Šiuo metu man viskas labai puikiai sekasi toje srityje, kurioje esu dabar. Bet visada reikia žiūrėti į ateitį ir turėti kažkokį pagrindą“, – pasakojo D.Meškaitė-Kisielienė. ​

Aktorė Valda Bičkutė taip pat gali didžiuotis magistro diplomu. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje aktorė įgijo vaidybos magistro laipsnį.

Kristina Tarasevičiūtė / Asmeninė nuotr.

„Po bakalauro studijų į magistrą užleidome stoti visus vaikinus, kad nepaimtų jų į kariuomenę. Merginos savanoriškai užleido vietas, todėl iškart nestojau. O dabar į magistrantūrą įstoti sumaniau spontaniškai. Pagalvojau, mokame valstybei mokesčius, kodėl gi nepasiėmus kažko gero, ką mums duoda valstybė.

Magistras yra daugiau mokslinis laipsnis, todėl daugiau įgijau teorinių, ne praktinių žinių. Turint nemažą patirtį teatre, kūrybinis procesas jau sunkiai pasiduoda taisyklėms. Bet visos teorinės paskaitos buvo labai įdomios“, – Žmonės.lt pasakojo V.Bičkutė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Monika Dirsytė ir Lina Anušauskienė – Dailės akademijos magistrės

Monika Dirsytė – Dailės akademijos magistrė (6 nuotr.)
Linai Anušauskienei įteiktas magistro diplomas (11 nuotr.)
+5