Garsūs komikai, dainininkai ir aktoriai susibūrė kilnios „Raudonos nosies dienos“ proga

Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Arūnas Valinskas / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Arūnas Valinskas / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-03-18 19:14
AA

Sekmadienio vakarą BTV eteryje vyko tiesioginė „Raudonos nosies dienos“ šventės transliacija. Daugiau nei 30 komikų, dainininkų ir aktorių darė viską, kad Lietuvoje neliktų nė vieno liūdinčio vaiko.

Socialinės akcijos „Raudonos nosies diena“ BTV eteryje buvo galima išvysti komikus Raimondą Šilanską, Raimondą Bingelį, Justiną Jankevičių, Vitalijų Cololo, „Mano laidos“ komandą, „Ambrozijos“ aktorius, Artūrą Orlauską-Zakarauską, Gintautą Kirkilą-Klarką, Violetą Mičiulienę, Mantą Katlerį, Domą Raibį.

„Raudonos nosies dienos“ šventės akimirka / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Muzikinius pasirodymus publikai dovanojo Natalija Bunkė, Liepa, Vaidas Baumila, Eglė Jakštytė, „ŠarkA“, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Inga Valinskienė, Irūna, „Studentės“, Deivydas Zvonkus su Smaragdiniu choru ir daug kitų garsių muzikantų. Šventę vedė Arūnas Valinskas ir Asta Stašaitytė.

Renginio publikoje buvo galima išvysti daug žinomų žmonių: politiką Artūrą Paulauską su žmona Jolanta, prodiuserį Egmontą Bžeską su mylimąja Reda Gikyte, šokėjus Deividą Meškauską ir Kateriną Voropaj, laidų vedėją Daivą Tamošiūnaitę-Budrę su vyru Dainiumi, verslininkę Rasą Martens ir daugelį kitų.

Vakaro metu paaiškėjo, kad žiūrovai šiai akcijai paaukojo daugiau nei 60 tūkst.litų. Iniciatyvos savanoriams renginio metu buvo pateikta netikėta staigmena – A.Valinskas pranešė, kad savanoriai metus laiko galės nemokamai nauotis automobiliu, kurį jiems nemokamai išnuomojo viena įmonė.

„Raudonos nosies diena“ – visame pasaulyje populiari socialinė akcija, šiemet pirmą kartą atkeliaujanti į Lietuvą. Jos metu bus renkamos lėšos Lietuvoje veikiančios asociacijos „Balta scena“ iniciatyvai „Klounai be sienų“ . Šios iniciatyvos savanoriai linksmina vaikus gydymo ir socialinės globos įstaigose, vadovaudamiesi šūkiu, kad šypsena gydo.  Pinigai bus panaudoti iniciatyvos plėtrai į Lietuvos regionus: naujų socialinių klounų apmokymams, informacijos apie klouno terapiją sklaidai, transporto išlaidoms, koordinavimo išlaidoms, klounų veiklos priemonėms.

„Raudonos nosies dienos“ šventės akimirka / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Prisidėti prie „Raudonos nosies dienos“ galite pervesdami pinigus į žemiau nurodytą sąskaitą:
Asociacija „Balta scena“
įmonės kodas 302555555
Sąskaitos numeris LT65 7044 0600 0781 0047
Taip pat galite prisidėti prie paramos ir geros nuotaikos skleidimo įsigydami raudoną nosį. Prekybos vietų sąrašą rasite čia: http://www.baltascena.lt/parama/isigyk-klouno-nosi