Garsūs žmonės atvyko pasigrožėti išvaizdos pokyčiams pasiryžusiomis merginomis

Andrius Pauliukevičius, Ilka Adams, Monika Šalčiūtė, Ąžuolas Žvagulis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą sostinės viešbutyje „Stikliai“ vyko „Fit Model Lietuva“ renginys – pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas projektas, kurio metu dailiosios lyties atstovės su profesionalų pagalba per dešimt savaičių siekė stulbinančių kūno linijų rezultatų ir juos pademonstravo viešai.

Renginyje pasirodė gausybė smalsuolių, kurie susirinko įvertinti 17-os merginų išvaizdos pokyčius. Čia pasirodė Vita Jakutienė, Monika Šalčiūtė, Andrius Pauliukevičius su Ilka Adams, Sigitas Praspaliauskas, Ąžuolas Žvagulis ir daugybė kitų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Besilaukianti Vita Jakutienė nutraukė ilgai trukusią tylą: prabilo apie nėštumą ir „pupytės“ karjerą

Į renginį atvykusi M.Šalčiūtė Žmonės.lt teigė, kad šaunu matyti žmones, kurie ryžtasi pokyčiams.

„Jeigu jos atėjo čia ir pasirodė, tikrai puiku. Juk galėjo nesirinkti viešumos, bet jos pasiryžo ir parodė, kad yra drąsios. Gražu matyti žmones, kurie stengiasi dėl savo išvaizdos. O nei vienos su antsvoriu nemačiau, tai yra puiku“, – sakė M.Šalčiūtė.

Monika Šalčiūtė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Sporto ir mitybos specialistė Ilka Adams teigė, kad didžiuojasi merginomis, kurios ryžosi išvaizdos pokyčiams.

„Labai šaunu jas visas čia matyti. Kiekviena atrodo nuostabiai. O tai, kad savo pokyčius pademonstravo viešai, yra pagirtina. Jos buvo pasiruošusios ir tai yra didelis pasiekimas. Aš jas mačiau nuo pat pirmos dienos – pokyčiai stulbinami“, – Žmonės.lt sakė I.Adams.

Monika Šalčiūtė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Projektui buvo atrinktos įvairaus amžiaus ir kūno sudėjimo savanorės merginos – iš viso jų yra 17.

Renginio metu vyko pasirodymas-konkursas, lydimas šou programos, ir merginų grupės „The Voices Project“ su „Magnit“ grupės atlikėja Emilija Katauskaite, „Dapa Deep“ vokaliste, Monika Mėčiūte ir dainininke Gintare Korsakaite. Vakaro siurprizas – akordeonistės Aurelijos Matulevičiūtės – pripažintos Italijoje, kaip viena talentingiausių moterų atlikėjų – pasirodymas.

Monika Šalčiūtė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
„Fit Model Lietuva“ renginio akimirkos (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau