Gatvės menininkas Banksy pristato naują savo darbą: superheroje tapo medicinos darbuotoja

Banksy darbas
Banksy darbas
Šaltinis: Žmonės
2020-05-07 13:59
AA

Vienas populiariausių šių dienų gatvės menininkų Banksy socialiniuose tinkluose pasidalijo naujausiu savo kūriniu. Menininkas pagerbė medicinos darbuotojus ir prilygyno juos superherojams.

Grafičių meistru vadinamas, savo tapatybės niekuomet neatskleidęs Banksy ketvirtadienį gerbėjų širdis sušildė padovanodamas naują piešinį, kurio pagrindinė idėja – šių dienų žvaigždės.

Gatvės menininkas pavaizdavo jaunosios kartos žaislus. Jo piešinyje antgamtiškomis galiomis komiksuose ir filmuose žavėję Žmogus voras ir Betmenas atsidūrė šiukšlių dėžėje, o medicinos darbuotoją įkūnijanti lėlė tapo pagrindiniu žaislu vaiko rankoje. 

Taip menininkas solidarizavosi ir išreiškė palaikymą šiuo metu dėl pasaulinės pandemijos savo laiko ir jėgų netausojantiems darbuotojams

Primename, jog Banksy labiausiai išgarsėjo 2000-aisias, pradėjęs taikyti ką tik atrastą trafaretinį grafičių purškimo būdą.

Beveik prieš metus Banksy tapytas paveikslas, kuriame politikų vietose britų parlamente pavaizduotos sėdinčios ir diskutuojančios šimpanzės, buvo parduotas už rekordinę 8,5 mln. svarų sumą.