Gebrasy ir Monikos Liu dainos sulaukė „Eurovizijos“ lažybininkų dėmesio: Lietuva šoko į lyderius

Monika Liu ir Gebrasy / J.Urbonaitės ir G.Kuliušaitės nuotr.
Monika Liu ir Gebrasy / J.Urbonaitės ir G.Kuliušaitės nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-01-19 14:31
AA

Šeštadienį vyks trečioji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida – ją daug kas vertina kaip stipriausią. Scenoje pasirodys favoritais laikomi Gebrasy ir Monika Liu. Kai šių atlikėjų eurovizinės dainos pasiekė klausytojus, lažybininkų lentelėje Lietuva atsidūrė viršuje.

Iki šiol lažybininkų prognozės Lietuvai „Eurovizijoje“ nebuvo itin palankios – lažybų lentelėje ji buvo trečiame dešimtuke. Vis dėlto antradienio vakarą „YouTube“ platformoje anksčiau laiko buvo nutekintos tiek Gebrasy, tiek Monikos Liu dainos. Ne vienas pastebėjo, kad būtent po jų pasirodymo lažybininkų lentelėje Lietuva vienu metu buvo atsidūrusi netgi pirmoje vietoje. Tiesa, šiuo metu, sausio 19 d., kiek krito ir yra įsitvirtinusi trečioje.

Pirminės „Eurovizijos“ lažybininkų prognozės sausio 19 d., po Monikos Liu ir Gebrasy dainų pasirodymo / eurovisionworld.com nuotr.

Vis dėlto, Lietuva dar neturi išsirinkusi savo eurovizinės dainos, to vis dar nepadarė ir dauguma kitų šalių, todėl prognozės – labai preliminarios.

„Youtube“ nutekinus Gebrasy dainą „Into Your Arms“, atlikėjas neslėpė nusivylimo tokiu kažkieno poelgiu. Tiesa, netrukus minėtoje platformoje šio nelegaliai įkelto kūrinio nebeliko, o jau trečiadienio rytą jis pasirodė oficialioje Gebrasy paskyroje.

„Into Your Arms“:

Tą patį antradienio vakarą anksčiau laiko paskelbta ir Monikos Liu daina „Sentimentai“. Netrukus po to atlikėja ja pasidalijo ir savo pačios „YouTube“ kanale.

„Sentimentai“: