Gediminas Nadtočis-Natas apie darbą sandėlyje: „Ką aš ne taip padariau, kad viskas taip apsisuko?“

Gediminas Nadtočis-Natas / 2TV nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Daina „Pirma valanda 25 minutės’’ iki šiol visiems gerai žinoma. Jos kūrėjas Gediminas Nadtočis-Natas išgarsėjo 2005 m. dalyvaudamas realybės šou. Jau tada Natas suprato, kad jo išsvajota karjera yra rašyti dainas, būti atlikėju ir dirbti televizijoje. Deja, tuo metu, kai atlikėjas buvo savo žinomumo viršūnėje, jam teko palikti Lietuvą ir pradėti karjerą kitur. Bet Natas nesiskundžia ir dabar grįžta į sceną su trenksmu.

„Man patinka realybės šou ir man patinka būti televizijoje. Aš toks esu. Man patinka dėmesys. Būnant Danijoje būtų labai sunku grįžti į sceną Lietuvoje. Mes su visa šeima jau grįžome gyventi į Lietuvą. Ir aš noriu tikrai daryti tai, ką geriausiai moku. Kur aš geriausiai ir patogiausiai jaučiuosi“, – apie tolimesnius planus laidoje „Atsakyk“ pasakojo atlikėjas.

Nors atlikėjas dabar grįžo į Lietuvą ir tęsia mylimą veiklą, jis neslėpė, kad gyventi užsienyje buvo be galo sunku. Atlikėjas pripažįsta, kad sunkiausia nedaryti gyvenime to, ką labiausiai myli – kurti ir gyventi muzikos pasaulyje.

Gediminas Nadtočis-Natas su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

„Pradžioje apskritai reikėjo perlipti per save, kad eiti dirbti. Aš buvau dar pakankamai žinomas Lietuvoje ir man eiti dirbti į kažkokį sandėlį ar fabriką, man buvo žiauriai sunku. Būdavo, dirbdavau, apsidairydavau ir galvodavau – ką aš čia veikiu? Čia ne man visiškai. Ir būdavo ne depresija, bet užplūsdavo labai blogas jausmas, ką aš ne taip padariau, kad viskas taip apsisuko? Bet dabar suprantu, kad viskas taip turėjo būti. Matyt, tai išugdė manyje dar kitokią asmenybę“, – jautriais prisiminimais dalinosi Natas.

Gediminas tikina, kad tikrai nesijaučia per senas ar pavėlavęs pradėti muzikinę karjerą Lietuvoje iš naujo. Kaip tik, atvirkščiai, dabar jaučiasi subrendęs, pasikeitęs ir žinantis, ko nori. Atlikėjas jau spėjo išleisti gerbėjų dėmesio sulaukusį kūrinį „Laimėjom“ kartu su vaizdo klipu. Natas tikina, kad sustoti jis tikrai neketina ir planuoja toliau leisti kūrinius, daugiausia pop rock stiliaus.

„Yra nemažų planų, kaip grįžti. Turi pasisekti. Net neprisileidžiu tokių minčių, kad nepasiseks. Aš šįkart plano B neturiu. Aš noriu, kad planas A eitų kaip laikrodukas“, – šypsodamasis sakė Gediminas Nadtočis.

Dar daugiau apie Gedimino Nadtočiaus-Nato grįžimą į muzikinį kelią, gyvenimo sunkumus ir niekam nepasakotas paslaptis išgirskite šio trečiadienio laidoje „Atsakyk“ 22 val. per 2TV.

Skaitykite daugiau