Gelbėtoja Rūta Filejeva neteko žado: taip blogai atrodančio žmogaus jai dar neteko matyti

Rūta Filejeva / Asmeninio archyvo nuotr.
Rūta Filejeva / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-12 11:35
AA

„TV pagalbos“ narei Rūtai Filejevai paskambinusi Nijolė netramdė ašarų: „Mano sūnus išsiskyrė su savo moterimi. Tai nutiko prieš dvi savaites. Tas dvi savaites jis diena dienon skausmą bando nuskandinti stikliuke“.

Nuvykus į Renato namus, Rūtai duris atidarė pats kaltininkas. „Taip blogai atrodančio žmogaus man neteko matyti per septynerius darbo metus televizijoje. Jis visas drebėjo, purtėsi. Labai baisu“, – sakė Rūta.

Skyrybų skausmo su mylima moterimi negalintį ištverti Renatą motina guodžia savotiškai – padeda kartu gerti. Alkoholis kaip reikiant aptemdė Renato protą. Vyras nesugeba mąstyti. Sugyventinės išėjimas iš namų jam atrodo kaip didžiausia katastrofa. „Bet jei bus toliau delsiama, didelė tikimybė, kad vyras mirs tiesiog motinos akivaizdoje. Šioje istorijoje baisiausia, kad motina, kuri turėtų sūnui padėti, pati atneša jam alkoholio ir pati su juo išgeria“, – pasakojo Rūta.

Pamatęs TV3 laidos „TV pagalba“ gelbėtoją, Renatas puolė ant kelių. „Visas mano gyvenimas sugriuvo. Sugyventinė viską išsinešė. Padėkite man, aš negaliu sustoti“, – maldavo jis.

Rūtai skausmo palaužtas vyras papasakojo, kad jo mylimoji nieko nesakiusi ėmė ir paliko jų namus. Jis įtaria, kad dėl to kaltas sugyventinės sūnus, kuris buvo nusiteikęs prieš Renatą. „Aš nei gėriau, nei smurtavau. Rūpinausi namais, dirbau. O ji vis tiek mane paliko. Galbūt kitą susirado, nežinau. Dabar aš praradau viską. Nebenoriu net gyventi“, – ašarodamas pasakojo vyras.

Įvertinusi Renato būklę, Rūta nutarė jam iškviesti greitąją pagalbą. Bekalbant telefonu su greitosios pagalbos operatore, vyriškio būsena staigiai pablogėjo. „Jį ištiko priepuolis. Renatas buvo apimtas traukulių“, – nerimo neslėpė Rūta. Atvykę medikai buvo atviri – vyrui reikalinga skubi medicininė pagalba. Tačiau Renatas kategoriškas – vykti į gydymo įstaigą jis atsisako. Bebandant įtikinti vyrą pasirūpinti savo gerove, Renatas ėmėsi netikėtų veiksmų – atsistojo, pasuko virtuvės link ir atsidaręs langą jau buvo pasiruošęs šokti pro jį.

Nerimo ir nevilties kupina meilės istorija – jau šiandien laidoje „TV pagalba“ 16.30 val. per TV3.