George'as Clooney ir Amal Alamuddin išsirinko simbolinę vestuvių datą

George'as Clooney ir Amal Alamuddin / „Scanpix“/„Sipapress“ ir AOP nuotr.
George'as Clooney ir Amal Alamuddin / „Scanpix“/„Sipapress“ ir AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-05-07 17:14
AA

Holivudo žvaigždė George'as Clooney (53 m.) ir jo išrinktoji Amal Alamuddin (36 m.) jau išsirinko vestuvių datą – pora susituoks rugsėjį, rašo dailymail.co.uk.

George'as Clooney ir Amal Alamuddin susipažino pernai rugsėjį viename labdaringame renginyje, taigi pora nutarė simboliškai susituokti minėdami pirmąsias savo draugystės metines.

„Jeigu viskas vyks kaip numatyta, tai Amal ir George'as vyru ir žmona taps mažiau nei po penkių mėnesių“, – sakė vienas aktoriaus šeimos draugas.

Amal Alamuddin / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prisiekinėjęs daugiau niekada nevesti ir šio pažado laikęsis net 21-erius metus, George'as Clooney persigalvojo sutikęs savo gyvenimo moterį Amal Alamuddin. Jai Holivudo žvaigždė pasipiršo prieš keletą savaičių.

George'o Clooney laime džiaugiasi ir geriausi jo draugai. Štai aktorius Mattas Damonas sakė: „Džiaugiuosi, kad jis sutiko Amal ir jie yra tokie laimingi. Jis to nusipelnė“. Artima George'o Clooney bičiulė Julia Roberts sakė dar nespėjusi susipažinti su Amal, tačiau nė neabejoja, kad jeigu jau George'as jai pasipiršo, ji iš tiesų yra nepaprasta moteris.