Nauja George'o Clooney draugė – teisininkė Amal Alamuddin, atstovaujanti „WikiLeaks“ įkūrėjui Julianui Assange'ui

George'as Clooney ir Amal Alamuddin / „Scanpix“/„Sipapress“ ir AOP nuotr.
George'as Clooney ir Amal Alamuddin / „Scanpix“/„Sipapress“ ir AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-03-19 15:56
AA

Nusitempti geidžiamiausią Holivudo jaunikį George'ą Clooney (52 m.) prie altoriaus – misija neįmanoma, tačiau vis tiek netrūksta moterų, norinčių su juo užmegzti kad ir laikinus romantiškus santykius. Šį kartą laimę bando britų teisininkė Amal Alamuddin (36 m.).

Pirmą kartą George'as Clooney su 16 metų jaunesne Amal Alamuddin buvo pastebėtas praėjusį spalį, o nuo tada jų romanas spėjo gerokai įsibėgėti – pora jau keletą kartų mėgavosi egzotiškomis atostogomis.

Pagaliau George'as Clooney rado savo lygio moterį, o ne tokią, kuri pasinaudodama jo vardu nori pasidaryti karjerą, – įsitikinę aktoriaus draugai.

Neseniai jiedu grįžo iš kelionės po Tanzaniją, kur buvo pastebėti besimėgaujantys safariu (nuotrauką galite pamatyti paspaudę ČIA),  o prieš tai ilsėjosi Seišeliuose.

Naująją aktoriaus merginą labai palankiai įvertino jo draugai. Štai vienas šaltinis „People“ sakė, kad pagaliau George'as Clooney susirado savo lygio moterį, o ne tokią, kuri pasinaudodama jo vardu nori pasidaryti karjerą pramogų pasaulyje.

Amal Alamuddin, palyginus su ankstesnėmis aktoriaus draugėmis, atrodo kur kas rimtesnė – ji ne koks modelis ar televizijos žvaigždė, o teisininkė, kuri specializuojasi tarptautinės teisės, žmogaus teisių, ekstradicijų ir kriminalinės teisės srityse. Šiuo metu ji atstovauja „WikiLeaks“ įkūrėjui Julianui Assange'ui jo ekstradicijos byloje. Anksčiau ji yra dirbusi buvusio Generalinio Jungtinių Tautų sekretoriaus Kofi Annano patarėja teisės klausimais. Tiesa, teisininkė gali pasigirti ne tik sėkminga karjera, bet ir puikia išvaizda – štai Didžiojoje Britanijoje atliktoje apklausoje ji buvo išrinkta karščiausia šalies advokate.

Žmonės.lt primena, kad praėjusią vasarą George'as Clooney po dvejų metų draugystės išsiskyrė su buvusia imtynininke ir televizijos žvaigžde Stacy Keibler (34 m.). Ji po skyrybų atsigavo labai greitai, susirado naują mylimąjį ir jau ištekėjo bei laukiasi pirmagimio.

George'as Clooney ir Stacy Keibler / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.