George'as Clooney sunerimęs dėl Meghan Markle: „Mes visi žinome, kaip baigėsi princesės Dianos istorija“

George'as Clooney ir Meghan Markle
George'as Clooney ir Meghan Markle
Šaltinis: Žmonės
2019-02-13 22:09
AA

Garsusis Holivudo aktorius bei artimas princo Harry bičiulis George'as Clooney neseniai viešai išreiškė savo susirūpinimą Harry žmona ir buvusia kolege Meghan Markle.

Nuo tada, kai Meghan tapo princo Harry žmona – paparacai seka kiekvieną jos žingsnį. „Gaudynės“ dar labiau suintensyvėjo spalį, kuomet karališkoji pora paskelbė, kad netrukus taps tėvais. 

Apie M. Markle šeimą bei „sudėtingą“ jos charakterį sklando įvairiausios paskalos, tačiau M. Markle – apsitvėrusi tylos siena. Tiesa, praeitą savaitę artimi buvusios aktorės draugai nusprendė tą sieną nugriauti ir pasikalbėjo su leidiniu„People“. Meghan artimieji pasakojo, kad ji – kilnios širdies, paprasta moteris, kuri myli ir rūpinasi savo sutuoktiniu bei artimaisiais. 

Meghan Markle apsilankymas slaugos namuose / Vida press nuotr.

„Mes visi buvome jos ir Harry namuose. Jie nedideli ir ji juose sukūrė labai jaukią aplinką. Jų gyvenimo būdo įsivaizdavimas ir realybė – visiškai skiriasi. Meghan kasdien pati ruošia maistą sau ir Harry“, – pasakojo artimas M. Markle draugas. – „Aš neseniai lankiausi pas Meghan. Jos sutuoktinis buvo kelioms dienoms išvykęs į užsienį. Mes kasdien gerdavome arbatą, Meghan ruošdavo nuostabius valgius. Lauke buvo lietinga ir purvina, tačiau ji pati vedžiodavo šunis. Grįžusi juos nušluosdydavo ranškluosčiais. Ji labai myli savo gyvūnus. Ji myli savo draugus. Ji mėgsta visus pavalgydinti. Niekas nepasikeitė“, – pridėjo kitas M. Markle draugas.

Amal ir George'as Clooney / „Scanpix“ nuotr.

Šią savaitę apie M. Markle prichologinę būklę Australų žurnalui papasakojo ir artimas bičiulis G. Clooney. Aktorius prisipažino esąs sunerimęs dėl to, kad nepasikartotu princesės Dianos istorija (Diana žuvo autoįvykyje Prancūzijoje, bėgdama nuo paparacų, – red.).

„Aš norėčiau pasakyti, kad jie visur persekioja Meghan. Ji yra septynis mėnesius nėščia. Ir ji yra juodinama, persekiojama tais pačiais būdais, kaip ir Diana. Istorija ir vėl kartojasi. Mes visi matėme kuo tai baigėsi“, – „Who“ žurnalui sakė G. Clooney.