George'as ir Amal Clooney penktąsias vestuvių metines minėjo draugų vakarienėje

George'as ir Amal Clooney / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Viena gražiausių pramogų pasaulio porų George'as (58) ir Amal (41) Clooney penktąsias vestuvių metines atšventė kaip ir milijonai žmonių visame pasaulyje – šią progą jiedu paminėjo vakariene restorane.Tiesa, šįkart jiedu vakarieniavo ne vieni, o su gerais šeimos bičiuliais.

Kompaniją jiems palaikė artimi bičiuliai: amerikiečių modelis Cindy Crawford su vyru Rande Gerber. Ketvirtadienio vakarą poros vakarieniavo Niujorke esančiame „4 Charles Prime Rib“ restorane.  

G. ir A. Clooney artimas šaltinis tikino, kad jiedu tądien buvo „puikiai nusiteikę ir mėgavosi ne tik draugų kompanija, bet ir kelių valandų vakariene“.

Nors George'as vilkėjo įprastą jam mėlyną džinsų ir marškinių derinį, jo žmona Amal ypatingą vakarą pasipuošė elegantišku juodų, odinių kelnių ir balto korseto kostiumu. 

„Nuo pat pirmos susitikimo akimirkos abu pajutome, kad būsime kartu“, – yra pasakojęs amerikiečių aktorius G. Clooney. Pokalbių laidoje vedėjui Davidui Lettermanui aktorius pasakė, kad pirmą kartą žavingąją teisininkę išvydo savo viloje Italijoje, prie Komo ežero. Pasak G.Clooney, tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.

„Ji atėjo su draugu, kurį ir pakviečiau į svečius. Paskui keletą mėnesių persekiojau tą moterį – skambindavau ir rašydavau“, – pasakojo aktorius.

Iki susitikimo su G.Clooney tuomet dar Amal Alamuddin iš Beiruto, gyvenanti Didžiojoje Britanijoje, nebuvo susidūrusi su viešumu, tačiau žinoma advokatų pasaulyje. Jos klientai tuomet buvo žurnalistas Julianas Assange‘as, Ukrainos politikė Julija Tymošenko, Maldyvų politikas, žmogaus teisių gynėjas Mohamedas Nasheedas ir kiti garūs visuomenės bei politikos veikėjai.

G.Clooney buvo taip sužavėtas nauja pažįstama, kad nusprendė nutraukti savo taip pamėgtą ilgametę viengungystę ir pažadą nebekurti šeimos. Aktorius buvo vedęs kolegę Talią Balsam nuo 1989 iki 1993 metų.
Amal ir George'as Clooney su dvyniais / Vida Press nuotr.

Tad po pusmečio draugystės su Amal vyras nusprendė jai pasipiršti. Kaip pasakojo aktorius, šio romantiško momento detales jis apgalvojo iki smulkmenų. Bet viskas gavosi šiek tiek juokingai.

„Tai buvo baisus momentas... Sudariau planą – turėjau žiedą, skambėjo muzika – mano tetos Rosemary daina „Why Shouldn't I”. Visa užėmė kokias 25 minutes. Pagaliau aš ištariau Amal: „Tikiuosi iš tavęs atsakymo „taip“, bet šio atsakymo reikia dabar, nes man 52 metai ir greitai galiu išsisukti klubą“. Ji atsakė „Taip“, vadinasi, mano kalba buvo įtikinama“, – smagiai pasakojo G.Clooney.

Žmonės.lt primena, kad 2014-ųjų rugsėjo 27-ąją, viso pasaulio dėmesys buvo nukreiptas į Veneciją, kur visą savaitgalį vyko prabangios ir visų ilgai lauktos amžinojo Holivudo jaunikio George'o Clooney vestuvės. Pora augina dvynukus: Ella ir Alexanderį. 2017 m. birželio 6 d. gimę dvynukai dar labiau sutvirtino poros santykius.

George'as ir Amal Clooney (66 nuotr.)
+60
Skaitykite daugiau