George'as ir Amal Clooney tikisi tapti Sasekso hercogų kūdikio krikštatėviais

Amal ir George'as Clooney / „Scanpix“ nuotr.
Amal ir George'as Clooney / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-11-30 11:41
AA

George'as ir Amal Clooney tikisi, kad princas Harry ir Sasekso hercogienė Meghan netrukus paprašys jų tapti savo dar negimusio kūdikio krikštatėviais. Anot užsienio naujienų portalų, George'as turi „stiprų jausmą“, kad jie bus paprašyti užimti šią svarbią rolę.

G. Clooney pusbrolis Benas Breslinas neseniai yra prasitaręs, kad Geoge'as būtų puikus krikštatėvis.

„Aš labai apsidžiaugčiau jeigu jie pasirinktų Geoge'ą. Jis būtų nuostabus krikštatėvis. Jis iš visko padaro stebuklą – jis puikus žmogus“.

George'as ir Amal Clooney / „Scanpix“ nuotr.

B. Breslinas gražių žodžių negailėjo ir pusbrolio žmonai Amal. „Ji graži, nuostabi, puikus mūsų šeimos papildymas. Mes ją pamilome jau po pirmo susitikimo. Jis (George'as) tikrai laimėjo ją pasirinkdamas“, – sakė jis.

George'as ir Amal Clooney / „Scanpix“ nuotr.
Pasak Beno, George'as ir Amal daug laiko praleidžia aktoriaus gimtinėje Kentukyje, o mintis, jog karališkoji pora galėtų apsilankyti Amerikoje jam atrodo labai „smagi“.

„Tai būtų beprotiškai smagu. Ši vieta – neįpareigojanti, aplink daugybė šeimos narių.

Kiekvienais metais mes rengiame dvi ar tris šeimos šventes. Ši tradicija labai maloni. Aš nesu iš tų, kurie dažnai kalba apie karališkąjį ratą, tačiau kai kitą kartą jis (George'as) atvyks, manau mes susisėsime prie taurės burbono ir valandėlę apie tai pakalbėsime. George'as – kaip ir mes visi. Jis paprastas, kaip senas batas. Tačiau randą kalbą ir su svarbiais žmonėmis. Tai nuostabu“, – sakė B. Breslinas.

Amal ir George'as Clooney / „Scanpix“ nuotr.
Žmogaus teisių gynėja, teisininkė Amal Clooney su Sasekso hercogiene Meghan yra senos draugės. Pasirodo, M. Markle į A. Clooney žiūri kaip į pavyzdį. G. ir A. Clooney dalyvavo ir gegužę vykusiose karališkosiose vestuvėse. Po vestuvių karališkoji pora iš Clooney šeimos gavo dovaną – kelionę į jų rezidenciją Italijoje, prie Komo ežero.
Gruodžio mėnesį princas Harry ir M. Markle jau yra suplanavę privačią vakarienę G. ir A. Clooney namuose Londone.