George'ui Clooney – 60 metų: vienu gražiausių vyrų pasaulyje tituluojamas aktorius niekada nestokojo sėkmės

George'as Clooney, Amal Clooney / Soc. tinklų ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Gegužės 6-ąją aktoriui George'ui Clooney sukako šešiasdešimt. Pats Clooney profesinį savo gyvenimą visuomet laikė įdomiu, iki šiol nestokojančiu nei didelės sėkmės, nei didelių nuopuolių. Clooney niekada nebuvo prisirišęs prie vieno žanro, lengvai galėjo būti ir komedijos, ir veiksmo filmų herojumi – taip likdavo erdvės improvizacijai ir eksperimentams.

Šlovė aplankė suvaidinus „Ligoninės priimamajame“

George'as Clooney – neabejotinai viena ryškiausių Holivudo žvaigždžių. Vien jau ko verta jo apdovanojimų už pasiekimus kine kolekcija, o dar visi titulai už grožį. Net du kartus leidinio „People“ jis buvo tituluotas seksualiausiu vyru, vėliau įtrauktas į gražiausių pasaulio žmonių penkiasdešimtuką.

George'as Clooney / „Vida Press“ nuotr.

Aktorius išgarsėjo praeito amžiaus 10-ame dešimtmetyje, kai populiariame televizijos seriale „Ligoninės priimamasis“ vaidindo daktarą Dagą Rosą. Per savo karjerą Clooney buvo nominuotas „Oskarui“ net tik už vaidybą, bet režisūrą, scenarijus.

Ilgą laiką George'ui Clooney buvo klijuojama svajonių jaunikio etiketė, kol teisininkė Amal Alamuddin pavergė jo širdį.

George'as Clooney / „Vida Press“ nuotr.

Ilgai lauktos vestuvės

2014 metais vykusios Amal Alamuddin ir George'o Clooney vestuvės buvo viena gražiausių švenčių aktoriaus gyvenime. Ir nors dėl to kilo didžiulis šurmulys, garsioji pora galiausiai leido akies krašteliu gerbėjams žvilgtelėti į jųdviejų pasaką.

Teises į išskirtines nuotraukas iš garsios poros įsigijo du žurnalai – „People“ ir „Hello!“. Kiek pinigų jaunavedžiai gavo už tai, kad parodė savo šventės akimirkas, nebuvo neskelbiama, tačiau visus pinigus jie skyrė labdarai. 

George'as Clooney ir Amal Alamuddin / Žurnalo „People“ viršelis

George'as Clooney ypatingą dieną vilkėjo specialiai jam siūtą „Giorgio Armani“ kostiumą iš aukščiausios kokybės vilnos ir kašmyro. Baltus marškinius jis puošė specialiai šiai progai pagamintomis sąsagomis, kurias George'ui padovanojo jo išrinktoji – ant sąsagų arabiškai išgraviruotas jo vardas.

Libaniečių kilmės nuotaka kerėjo specialiai jai kurta mados namų „Oscar de la Renta“ prancūziškų nėrinių suknele su nuometu. Įspūdinga suknelė buvo dekoruota perlais ir dirbtiniais deimantais. 

„George'as ir Amal spinduliavo meilę visą naktį, – prisiminimais apie dukters vestuves su „People“ dalijosi nuotakos motina Baria. – Vestuvės buvo tokios neįtikėtinai ypatingos, jos buvo legendinės. Tos trys dienos – draugai, šeimos, atmosfera, viskas – liks su manimi visą mano likusį gyvenimą.“

Pirmąjį šokį jaunavedžiai šoko pagal dainą „Why Shouldn't I?“ iš 1935-ųjų miuziklo „Jubilee“.

Amal ir George'as Clooney su dvyniais / Vida Press nuotr.

Laimingas dvynukų tėtis

Praėjus porai metų po iškilmingų vestuvių Amala su George'u tapo dvynukų – Ellos bei Alexanderio tėvais. 

„Šįryt Amal ir George'as į savo gyvenimus priėmė Ellą ir Alexanderį Clooney. Ella, Alexanderis ir Amal yra sveiki, laimingi ir jaučiasi kuo puikiausiai.

George'as jaučiasi apkvaitęs, jam reiks kelių dienų atsigauti“, – 2017 metais šmaikštavo Clooney atstovas spaudai, pranešęs apie šeimos pagausėjimą.

Tiesa, kartą pasakodamas apie žmonos, kuri yra žmogaus teisių advokatė ir kurį laiką kovojo prieš Islamo valstybės ekstremistus, veiklą George‘as prisipažino kartais svajojantis apie anonimiškumą. Ji – garsi advokatė, jei tik pats Clooney būtų mažiau žinomas...

„Kartais stipriai to ilgiuosi. Mano žmona ir aš trokštame ramiai pasivaikščioti centriniame parke, bet... tai neįmanoma. Vos su vaikais išėjus į gatvę, mus apspinta minia žmonių bei fotografų. Žinau, kiek jie gali uždirbti iš vienos mano vaiko nuotraukos. Vienaip ar kitaip, būti mylimam dviejų puikių vaikų ir gražuolės, kovotojos žmonos – tikra Dievo palaima", – kalbėjo George'as.

Aktoriaus gimtadienio proga - įdomūs faktai apie aktorių George'ą Clooney, kuriuos surinko WENN agentūra:

  • Prieš mėgindamas sužavėti kino žiūrovus savo nepriekaištinga išvaizda, George'as siekė profesionalaus krepšininko karjeros. Deja, kontraktas jam taip ir nebuvo pasiūlytas.
George'as Clooney jaunystėje / „Vida Press“ nuotr.
  • G.Clooney 1997 metais buvo nominuotas mažai geidžiamam „Auksinės avietės“  apdovanojimui už vaidmenį filme „Betmenas ir Robinas“. G.Clooney pripažįsta, kad kaukėto keršytojo vaidmuo buvo vienas iš jo prasčiausių.
  • Anksčiau G.Clooney palaikė romantiškus santykius su Holivudo aktore Kelly Preston ir brite manekene Lisa Snowdon.
George'as Clooney / „Vida Press“ nuotr.
  • K.Preston padovanojo jam vietnamietišką paršelį Maksą, kuris nugaišo nuo senatvės 2006 metais.
  • G.Clooney yra dirbęs vyriškų drabužių pardavėju ir tabako smulkintoju. – Jis buvo vedęs aktorę Talia Balsam.
  •  Leidinys „People“ dukart yra išrinkęs G.Clooney seksualiausiu pasaulyje vyru.
  •  Nicole Kidman buvo susilažinusi su G.Clooney iš 10 tūkst. JAV dolerių, kad jis vėl susituoks prieš savo 40-metį. Aktorė pralaimėjo ir sumokėjo pažadėtą sumą.
  • Madam Tussaud vaško figūrų muziejuje Los Andžele lankytojos gali nusifotografuoti vilkėdamos vestuvinę suknelę šalia besišypsančio George Clooney vaškinės statulos.
Aktoriui George'ui Clooney – 60 metų (62 nuotr.)
+56
Skaitykite daugiau