Gerardas Depardieu vaidins Uzbekistano lyderio dukters filme

Gerard Depardieu / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Prancūzų ekrano žvaigždė Gerardas Depardieu sutiko filmuotis istoriniame seriale, kurio scenarijų sukūrė Uzbekistano autoritarinio prezidento Islamo Karimovo vyriausioji duktė Gulnara Karimova, pranešė scenarijaus autorė.

Aštuonių dalių juosta „Baltojo kokono vagystė“ (The Theft of the White Cocoon) pasakoja apie šilko istoriją. Jo veiksmas vyksta 5-6 amžiuose Centrinėje Azijoje.

G.Depardieu į Uzbekistaną atvyko šią savaitę, pranešė serialo bendraautorius Akbaras Chakimovas.

„G.Depardieu lankėsi senoviniame Šilko kelio mieste Bucharoje, o šiandien buvo susitikęs su uzbekų kino kūrėjais, su kuriais aptarė savo vaidmenį seriale“, – trečiadienį sakė A.Charimovas, kasmetinio Taškento kino festivalio vadovas.

Aštuonių dalių juosta „Baltojo kokono vagystė“ (The Theft of the White Cocoon) pasakoja apie šilko istoriją. Jo veiksmas vyksta 5-6 amžiuose Centrinėje Azijoje.

Anksčiau buvo pranešta, kad seriale G.Depardieu vaidins vienuolį, tačiau iš tiesų jam numatytas Bizantijos imperatoriaus Justiniano vaidmuo, patikslino filmo prodiuseriai.

Pasak jų, G.Depardieu  labai sudomino Šilko kelias. Šią savaitę lankydamasis Uzbekistane jis pabuvojo Taškente ir istoriniuose Bucharos bei Samarkando miestuose.

Kalbėdamas su vietos televizijos žurnalistais prancūzų aktorius gyrė projektą ir patvirtino savo dalyvavimą jame.

„Ten buvo Didysis šilko kelias, ir jis tebėra“, – sakė G.Depardieu.

„Manau, kad gera mintis – atkurti senų laikų istoriją ir suprasti šilko paslaptį. Asmeniškai man ši istorija ir pats projektas yra labai įdomūs ir aš su  malonumu jame dalyvausiu “, – cituodami aktorių pranešė projekto autoriai.

Harvarde studijas baigusi 40-metė G.Karimova dažnai yra minima kaip galima savo tėvo, 23 metus geležiniu kumščiu valdančio šalį, įpėdinė.

Ji yra nuolatinė šalies atstovė Jungtinėse Tautose (JT) Ženevoje, o iki praėjusių metų dirbo jos ambasadore Ispanijoje.

Jai priklauso juvelyrinių dirbinių, kosmetikos ir mados tarptautinis prekės ženklas „Guli“, moteris vadovauja keliems labdaros projektams.

Tačiau daugiausiai dėmesio ji sulaukė savo pasirodymais scenoje, kuriems yra pasirinkusi GooGosha vardą.

Jos 74  metų tėvas prezidentas I.Karimovas, kuris šaliai vadovauja nuo Sovietų Sąjungos žlugimo, sulaukia Vakarų kritikos dėl žmogaus teisių padėties šalyje.

Skaitykite daugiau