Gerbėjams – išskirtinės akimirkos iš Jennifer Lopez sužadėtuvių

Jennifer Lopez ir Alexo Rodriguezo sužadėtuvės/„Instagram“ nuotr.
Jennifer Lopez ir Alexo Rodriguezo sužadėtuvės/„Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-03-13 14:12
AA

Po to, kai savaitgalį Jennifer Lopez ištarė „taip“ beisbolo žaidėjui Alexui Rodriguezui, o ant jos rankos sužibo žiedas, ištikimiausi žvaigždės gerbėjai laukė daugiau informacijos apie šį romantišką įvykį. Ir štai Jennifer jų nenuvylė! Moteris pasidalijo profesionalo darytomis sužadėtuvių nuotraukomis.

Būti savo gyvenimo meilės Alexo Rodriguezo žmona Jennifer Lopez sutiko Bahamose. Jau tą pačią dieną ji su pasauliu pasidalijo jos ranką papuošusio žiedo nuotrauka, o po kelių dienų nustebino ir profesionaliomis nuotraukomis. 

Panašu, kad Alexas Rodriguezas iš anksto žinojo J. Lo atsakymą, nes prieš pat priklaupdamas ant vieno kelio paprašė profesionalaus fotografo, atostogavusio netoliese, įamžinti jiems su Jennifer svarbią dieną. 

Artimai bendrauti su sportininku Jennifer Lopez pradėjo prieš kelis metus. Kaip įvyko reikšmingas susitikimas, dainininkė papasakojo televizijos laidoje, kurią vedė Ellen DeGeneres: „Pietavau „Kobe“ restorane, užsisakiau salotų ir meksikietišką sriubą su tortiljomis, kai staiga pamačiau Alexą, einantį pro šalį. Kažkodėl užsimaniau prie jo prieiti, paploti per petį ir tarti: „Sveikas, Alexai!”. Taip ir padariau, netrukus jis man parašė žinutę ir pakvietė vakarienės“.


Apie savo jausmus Jennifer Lopez yra pasakojęs ir Alexas Rodriguezas kitoje pokalbių laidoje „The View“: „Mums smagu leisti laiką kartu. Ji nuostabi! Tai vienas išmintingiausių žmonių, kokį tik esu sutikęs. Ši moteris yra neįtikėtinai puiki motina, duktė, sesuo – ji labai brangina savo šeimą. Man patinka, kad ji – ir labai paprasta. Jos mažytė silpnybė – ledai ir sausainiai su šokoladu“.

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas (16 nuotr.)
+10