Pralaužtos tylos sienos: po 6 metų pertraukos Adele pristato naują kūrinį

Adele / Simono Emmetto nuotr.
Adele / Simono Emmetto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-10-15 08:43
AA

Spalio 15-ąją muzikos mylėtojus pasiekė vienas laukiamiausių pastarojo laikotarpio kūrinių – nauja britų atlikėjos Adele daina „Easy On Me“ ir ją lydintis vaizdo klipas.

Vidurnaktį Jungtinėje Karalystėje išleista emocionali baladė „Easy On Me“ tiesiog sprogdina internetą. Akivaizdu, kad ji buvo tikrai laukiama – vos per 6 valandas vaizdo klipo peržiūrų skaičius viršijo 10 milijonų. 

Ši daina – tai Adele istorija apie jos skyrybas 2019 m., kurią „pasakodama“ atlikėja kreipiasi į buvusį vyrą ir sūnų bei prašo jų supratimo. „Easy On Me“ buvo parašyta jos išsiskyrimo metais, tad joje puikiai atsispindi išgyventas sunkus tarpsnis. Adele patirtą emocijų ir minčių karuselę atskleidžia tiek dainos žodžiai, tiek jos balsas, kuris, nors ir skamba galingai, turi savotiško trapumo.

Dainos vaizdo klipas buvo nufilmuotas prieš mėnesį Kanados mieste Kvebeke. Pirmoji klipo scena vyksta tame pačiame name, kuriame 2015 m. buvo filmuojamas Adele superhitas „Hello“. Abiejų vaizdo klipų autorius – pripažintas režisierius, Kanų kino festivalio „Grand Prix“ laureatas – Xavieras Dolanas.

Adele – „Easy On Me“:

Apie tai, kad ketina išleisti naują kūrinį, įspūdingo balso savininkė pranešė dar spalio 5-ąją. Tuo metu savo socialiniuose tinkluose ji pasidalijo trumpa žinute ir vaizdo įrašu, kuriame skambėjo „Easy On Me“ melodija. 

Tai yra pirmasis kūrinys, parašytas būsimam Adele albumui „30“, kuris pasirodys lapkričio 19-ąją. Prieš kelias dienas su savo klausytojais Adele pasidalino atviru laišku, kuriame išdavė, kad visas naujasis jos albumas „30“ pasakos apie tai, kaip ji „atstatė savo namus ir širdį“ po skyrybų. Taip pat jame rašė, kad „pagaliau pasirengusi išleisti šį albumą“.

Šis skaičius – reikšmingas, nes visi ankstesni Adele albumai taip pat buvo pavadinti skaičiais – „19“, „21“, „25“ ir atspindėjo amžių, kai dainininkė įrašė tų albumų dainas. Tikimasi, kad „30“ bus toks pat sėkmingas kaip ir pastarieji, gausybę apdovanojimų susižėrę albumai.

Žmonės.lt primena, kad kalbos apie naują Adele albumą sklandė jau kurį laiką. Paskutinis, didžiulio populiarumo susilaukęs jos albumas „25“ buvo išleistas prieš šešerius metus.

Spėlionės dėl naujojo albumo prasidėjo tuomet, kai didžiuosiuose pasaulio miestuose - Londone, Berlyne, Dubline, Paryžiuje ir Romoje - atsirado paslaptingi stendai su užrašu „30“. 

Apie naują albumą Adele buvo užsiminusi prieš trejus metus, būdama trisdešimties. Praėjusiais metais „Saturday Night Live“ rengiamame koncerte Adele prasitarė, kad nors ji sunkiai dirba prie savo ketvirto albumo, šis dar nėra užbaigtas.

Adele (36 nuotr.)
+30