Gerbėjus žavi Silvester Belt ir šveicaro Nemo ryšys: nuotraukose – intriguojančios detalės

Nemo ir Silvester Belt / Luko Balandžio ir socialinių tinklų nuotr.
Nemo ir Silvester Belt / Luko Balandžio ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-11 23:49
AA

Vykstant didžiausiam Europoje dainų konkursui „Eurovizija“, aptarinėjami ne tik šalių atstovų pasirodymai bei aprangos, bet ir tarp dalyvių užsimezgantys ryšiai. Štai šįkart internete išplito vaizdai, kuriuose Lietuvos atstovas Silvester Belt užfiksuotas besilinksminantis su Nemo iš Šveicarijos. Negana to, abu atlikėjai dalijosi intriguojančiomis detalėmis.

Akyliausi „Eurovizijos“ gerbėjai pastebėjo, kad Lietuvos atstovas Silvester Belt ir Šveicarijos deleguotas Nemo išties puikiai sutaria.

Puslapiui „ESC Factful“ pasiteiravus, kas tarp jų vyksta, Silvester Belt pateikė paslaptingą atsakymą.

„Mes labai gerai sutariame, man patinka kartu leisti laiką ir manau, kad Nemo labai mielas“, – sakė Silvester Belt.

O Nemo lietuvį įvardijo vieną iš tų „Eurovizijos“ dalyvių, kuriuos pasiimtų su savimi į negyvenamą salą.

Viename „Eurovizijos“ vakarėlyje konkurso dalyviai pastebėti artimai besišnekučiuojantys, o vaizdo įrašas iš to vakaro internete plinta žaibo greičiu.

Dar viena gerbėjų pastebėta detalė – konkurso atidarymo vakarą Šveicarijos atstovo Nemo pasirinktas aksesuaras. Dainininkas buvo pasipuošęs apyranke, ant kurios iš raidžių sudėliotas Silvester Belt dainos „Luktelk“ pavadinimas.

Šveicaras Nemo su „Luktelk“ apyranke / Vida Press nuotr.

O ketvirtadienį, kai Nemo pasirodė antrajame pusfinalyje, Lietuvos atstovas Silvester Belt savo socialinio tinklo „X“ paskyroje pasidalijo nuotrauka iš lovos, kurioje jis – su pliušiniu Žuviuko Nemo žaislu.

„Labanaktis“, – prie nuotraukos rašė jis.

Žmonės.lt primena, kad Nemo ne kartą minėjo, jog prašo į jį kreiptis ne vyrišku įvardžiu „jis“, o neutraliu – „jie“. Silvester Belt taip pat neslepia savo seksualinės orientacijos.

Silvester Belt, Nemo (Šveicarija), Olly Alexander (JK) / Asmeninio archyvo nuotr.

„Nesureikšminu, kas yra tradicinė, o kas netradicinė orientacija. Nesureikšminu lyčių išskirstymų: mes juk bendraujame pirmiausia su žmonėmis, su jų charakteriais, o ne su lytimi, kas tarp kojų kabo. Žmonės turėtų atskirti seksualinę trauką nuo psichologinės traukos. Yra žmonių, kurie išvis seksualinių traukų nejaučia, yra daug gilesni asmeniniai dalykai. Aš nesureikšminu, ar tai yra moteris, ar vyras. Aš žiūriu į žmogų“, – anksčiau sakė Silvester Belt.

„Eurovizijos“ dalyviai žengė turkio spalvos kilimu (103 nuotr.)
+97