Gerda Stiklickienė su sužadėtiniu pirmąkart viešėjo Romoje: rado laiko ir turistavimui, ir pirkiniams

Gerda Stiklickienė ir Andrius Žemaitis / Asmeninio albumo nuotr.
Gerda Stiklickienė ir Andrius Žemaitis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-11-15 12:38
AA

„TV Pagalbos“ žvaigždė Gerda Stiklickienė žiemišką lapkričio pradžią iškeitė į dar tik rudenėjančią Italiją. Drauge su sužadėtiniu, TV prodiuseriu Andriumi Žemaičiu jie nusprendė kelioms dienoms ištrūkti nuo darbų ir išvyko trumpų atostogų į Romą.

Į Romą pora atvyko praėjus kelioms dienoms po to, kai Italiją supurtė keli žemės drebėjimai. Tačiau šie įvykiai jų neatbaidė nuo kelionės.

Čia abu lankėsi pirmą kartą ir abu liko sužavėti – istorinis miestas tiek Gerdai, tiek Andriui paliko neišdildomą įspūdį.

„Nežinau, kam Romoje gali nepatikti. Tikrai įspūdingas miestas. Visi istoriniai pastatai, paminklai, architektūra... Likome sužavėti“, – 15min pasakojo Gerda.

Keturias dienas Italijos sostinėje praleidusi pora pirmiausia skyrė laiko mieto įžymybėms – aplankė Koliziejų, Panteoną, daug įvairių muziejų, nuvyko ir į Vatikaną. Šis Gerdai paliko didžiausią įspūdį.

Gerda Stiklickienė / Asmeninio albumo nuotr.

„Kai pamačiau tas didžiules Michelangelo freskas, išsižiojau. Sunku suvokti jų mastą, sunku suvokti, kiek joms metų, o viskas išlikę iki šių dienų. Rodos, net jaučiasi tokia ypatinga dvasia, atrodo, lyg pati prisilieti prie istorijos“, – sakė Gerda.

Ją ypač sužavėjo Koliziejus. Iki šiol ji tik paveiksliukuose mačiusi seniausią pasaulio amfiteatrą. „Įsivaizdavau, kad ji mažesnis, žemesnis. Apskritai, daugelį objektų aplankėme su gidu, ėjome su grupėmis. Sužinojome apie gladiatorių kovas, daug įdomių faktų“, – pasakojo pašnekovė.

Tačiau įspūdžiai buvo anaiptol ne tik pozityvūs. Laidų vedėją nemaloniai nustebino greta religinių suvenyrų pardavinėjami „Ferrari“ aksesuarai. „Tai mus lengvai šokiravo, paliko tikrai neigiamą įspūdį“, – kalbėjo ji.

Gerda Stiklickienė / Asmeninio albumo nuotr.

Gerda ir Andrius gyveno pačiame Romos centre, todėl rado laiko aplankyti ir populiarias kavines, paskanauti itališkos virtuvės patiekalų.

„Daugelis objektų mums buvo pasiekiami kilometro spinduliu, todėl spėjome aplankyti viską, ką buvome suplanavę, o paskutinėmis dienomis tiesiog mėgavomės vaikštinėdami po parkus, botanikos, zoologijos sodus“, – kalbėjo ji.

Gerda sako radusi laiko ir moteriškoms silpnybėms, todėl aplankė parduotuves ir iš Romos parsivežė ne vieną naują drabužį. „Vaikams parvežiau saldainių, draugams – spalvotų makaronų, mamai ir tetai – suvenyrų iš Vatikano“, – pasakojo ji.

Gerda Stiklickienė / Asmeninio albumo nuotr.
Gerda Stiklickienė / Asmeninio albumo nuotr.

Apskritai Gerda save vadina smalsia ir kuo daugiau besistengiančia pamatyti keliautoja. Ramios poilsinės išvykos gulint prie baseino – ne jai, pasyvus poilsis netrukus pabosta. „Žinoma, malonu ir neskubėti, tačiau man patinka daug vaikščioti, daug judėti, daug pamatyti. Romoje tai pavyko puikiai suderinti“, – prasitarė Gerda.

Daugiau kelionės akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Gerdos Stiklickienės kelionės Romoje akimirkos (13 nuotr.)
+7