Gerda Žemaitė griausmingai paminėjo 40-metį: dalijasi šventės akimirkomis ir nauja daina

Gerdos Žemaitės 40-mečio šventė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Elektroninės muzikos kūrėjas Rambacy ir Gerda Žemaitė naktinio gyvenimo mylėtojams pristato savo pirmąjį bendrą darbą „Mintys“. Neseniai su būriu draugų gimimo dieną atšventusi Gerda dalijasi ne tik muzika, bet ir įvykusio gimtadienio vakarėlio akimirkomis.

Gegužės 23-ąją Gerda Žemaitė šventė 40-metį. Sutikti ypatingą sukaktį Gerda kartu su šeima išvyko į Turkiją. Tuomet saulėtame krašte laiką leidusi moteris portalui Žmonės.lt sakė išsikėlusi vieną vienintelį gimtadienio tikslą – nustoti skaičiuoti prabėgusius metus.

Gimtadienio akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

„Tikrai nepasakysiu, kad šis skaičius man labai tinka ir patinka. Kur kas labiau patiktų 30-imt, bet net ir tuo metu, kai suėjo tiek, kiek šiandien „patiktų“, tąkart atrodė daugoka, nes jau nebe 20-imt. Todėl nuo šiandien nebeskaičiuosiu metų, tas skaičius nieko nereiškia. Renkuosi prisiminti visas gražiausias akimirkas ir būsimas patirtis, nes jų skaičius neribotas ir neįkainojamas. Kuo jų daugiau, tuo gyvenimas įdomesnis ir prasmingesnis“, – gimimo dieną kalbėjo G.Žemaitė. 

Sugrįžusi iš Turkijos birželio 26-ąją Gerda surengė vakarėlį. Jame dalyvavo šeima bei Gerdos kolegos su bičiuliais. Šventė buvo didžiulė ir kupina spalvų. 

Po savaitės žinoma moteris galiausiai išpildė ir dar vieną savo svajonę – pristatė naują dainą.

Gerda Žemaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Pirmoji bendros kūrybos idėja gimė… sporto klube. Abu su Rambacy lankomės toje pačioje vietoje, tik anksčiau nebendravome, kol vienas bendras bičiulis per atokvėpio valandėlę mūsų nesupažindino. O tada žodis po žodžio ir turime netikėtą rezultatą“, – pasakoja „TV pagalba“ laidos žurnalistė, įrašiusi jau ne vieną savo dainą.

Iki šiol tokio stiliaus dainos ji nebuvo atlikusi. G.Žemaitė šypsodamasi kalba, kad kuriant naktinio klubo šėlsmui skirtą dainą reikia kuo mažiau teksto, ir kuo daugiau skambesio.

„Kai kūriau žodžius Rambacy garso takeliui, supratau, kad tiek, kiek jų prirašiau, tikrai naudoti nereikia. Na, ir, regis, rezultatas yra visai simpatiškas“, – šmaikštauja G.Žemaitė.

Rambacy & Gerda – „Mintys“:

Gerdos Žemaitės gimtadienio šventė (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau