Gerda Žemaitė įsiamžino glamūrinėje fotosesijoje: „Tokios dar nebuvau turėjusi“

Gerda Žemaitė / Adamo Aleksejėvič nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė prieš fotografo objektyvą suspindo kiek kitokiu įvaizdžiu. Kaip pasakoja „TV pagalbos“ žurnalistė, tokioje glamūrinėje fotosesijoje ji dalyvavo pirmą kartą, tad, be jokios abejonės, jos metu netrūko ir iššūkių.

Sulaukusi fotografo A.Aleksėjevič pasiūlymo sudalyvauti fotosesijoje G.Žemaitė sako nė akimirkai nesudvejojusi. „Man be proto patiko visa idėja, o ir tokios glamūrinės fotosesijos nebuvau turėjusi“, – prisipažįsta kiek kitokį įvaizdį išbandžiusi G.Žemaitė.

Kaip pasakoja Gerda, tai buvo antroji fotosesija, kurioje ji pozavo fotografui A.Aleksejėvič. Televizijos laidų vedėja su šypsena priduria, kad jai visuomet patikdavo fotosesijos, suorganizuotos iki smulkmenų. Būtent tokia buvo ir ši.

„Adamas apskritai mane žavi kaip asmenybė. Anksti susidomėjęs fotografija, jis atiduoda visą save kūrybai. Tokius žmones aš labai palaikau ir vertinu. Juolab, kad jo darbai kalba patys už save“, – mintimis dalijasi televizijos laidų vedėja.

„Pati fotosesija buvo labai jauki ir, manau, išties rezultatyvi, o kai prie įvaizdžio dirba savo srities profesionalai, nereikia sukti galvos dėl nieko. Galvoji tik apie tai, kaip kuo geriau išpildyti sumanytą idėją“, – priduria ji.

Gerda Žemaitė / Adamo Aleksejėvič nuotr.

Vis dėlto G.Žemaitė neslepia – fotosesija tikrai nestokojo iššūkių. „Pavyzdžiui, fotosesijos metu teko išlaikyti pozą pritūpus su aukštakulniais, o tuo pačiu išlaikyti ir taisyklingą laikyseną. Būtent tokiais momentais supranti, koks nelengvas profesionalių fotomodelių darbas“, – nusijuokia Gerda.

Pats fotografas A.Aleksejėvič sako, kad nors iš pirmo žvilgsnio ši fotosesija atrodo labiau tinkanti Naujųjų metų išvakarėms, ją norėjosi pristatyti būtent dabar. Juk 2022-ieji – Tigro metai, tad pats laikas būti ryškiems.

„Šį kartą norėjau padaryti kažką labai ryškaus, blizgančio, glamūrinio, taip ir gimė šios fotosesijos stilistika – disko gaublys, blizgantys drabužiai ir aksesuarai, lietučio ir sidabro dekoracijos... Labiausiai mėgstu kurti ir dirbti, kai turiu visišką laisvę ir galiu stilizuoti, nufotografuoti fotosesiją taip, kaip man atrodo geriausiai. Džiaugiuosi, kad Gerda visada leidžia tai daryti“, – sako fotografas.

„Kadangi abu su Gerda likome labai patenkinti visos komandos rezultatu – į tokios pačios stilistikos fotosesiją noriu pakviesti visus norinčius jau kovo 20 dieną, Kaune“, – netikėtai kvietimu pasidalija A.Aleksejėvič.

Fotogalerija:

Gerda Žemaitė įsiamžino glamūrinėje fotosesijoje (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau