Gerda Žemaitė nustebino išskirtiniu įvaizdžiu: įkūnijo undinėlę su gigantiška karūna iš kriauklių

Gerda Žemaitė / Rūtos Živelienės ir Linos Petronienės, asmeninio archyvo nuotr.
Gerda Žemaitė / Rūtos Živelienės ir Linos Petronienės, asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-01 11:25
AA

Laidų vedėja Gerda Žemaitė pavirto undinėle. Helovino proga moteris nusprendė pasidalinti anksčiau darytomis nuotraukomis. Tada ji nutarė gerokai pasistengti dėl įvaizdžio ir savo galvą pasipuošė įspūdingo dydžio kriauklių karūna.

Gerda Žemaitė kūrybiškomis nuotraukomis pasidalijo feisbuke. Įrašu leido pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

Undinėle vienam vakarui pavirtusi laidų vedėja prikaustė dėmesį. Jos veidą puošė dailus makiažas, transformavęs moters odą į melsvą spalvą. Vandenyno spalva nusidažė ir lūpos bei rankos.

Ant Gerdos galvos – neįtikėtino dydžio karūna iš įvairių kriauklių. Ji dailiai įsilieja tarp plaukų ir suteikia G.Žemaitės įvaizdžiui nepriekaištingo žavesio.

Rankose moteris laiko didelę kriauklę, o jos kūną dengia suknelė iš žvejybinio tinklo.

Portalui Žmonės.lt G.Žemaitė atskleidė, kad ši fotosesija Kaune, prie Neries, įvyko kiek anksčiau. Ir ne dėl Helovino, bet vis dėlto šiai dienai labai tiko.

„Prisiminiau ir pagalvojau, kad būtų visai į temą pasidalinti, – sakė ji portalui Žmonės.lt. – Čia buvo tiesiog kūrybinė fotosesija. Aušra Malakauskienė labai gražiai kuria įvairius įvaizdžius, kurie panaudojami ir žurnalų viršeliams. Man labai patinka tokie kūrybiniai sprendimai, kai net nesimato, koks žmogus už viso kostiumo slypi.“

Paversti Gerdą undinėle Aušra nusprendė dėl idėjos fotografuotis prie vandens. „Nenorėjome daryti taip, kaip kiti, todėl sugalvojome mistinę būtybę, išlindusią iš pelkės“, – teigė ji.

Iššūkių fotosesijos metu, kaip pasakojo pašnekovė, buvo ne vienas. Atsipalaiduoti trukdė ir darganotas rudens oras, kuris trukdė išlaikyti milžinišką karūną.

„Atsigulti, atsitūpti ar atsistoti su tinklais buvo sudėtinga. Norėjome pavaizduoti, kad undinė išlipo iš pelkės. Bet buvo labai įdomu, man visada smagu prisidėti prie kažko neįprasto. Čia - viena iš pačių fainiausių fotosesijų, kokių tik esu apturėjusi“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt tikino laidų vedėja.

Šiais metais planai atšvęsti Heloviną moteriai subliuško kaip muilo burbulai ore. Viską aukštyn kojomis apvertė draugų vaikų ligos.

„Planavome atšvęsti, bet paskui tai vienų vaikai susirgo, tai kitų, tai planas sugriuvo. Namuose skaptavome moliūgus, o Nikolas keičia kostiumus – virsta tai velniuku, tai Betmenu“, – sakė G.Žemaitė.

Gerdos Žemaitės undinėlės įvaizdis (6 nuotr.)