Gerda Žemaitė su vyru Andriumi mini santuokos metines: „Mums sakydavo, kad netinkam vienas kitam“

Gerda ir Andrius Žemaičiai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Balandžio 19-oji – ypatinga diena laidų vedėjai, „TV pagalbos“ žvaigždei Gerdai Žemaitei ir prodiuseriui Andriui Žemaičiui. Prieš penkerius metus pora vienas kitam prisiekė amžinąją meilę, kurios liepsna jų širdyse žaižaruoja iki šiol. „Tai buvo be galo nuostabūs ir įdomūs metai“, – portalui Žmonės.lt sakė G.Žemaitė ir pasidalijo savo mintimis apie santuoką.

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt Gerda Žemaitė atskleidė, kad penkeri santuokos metai buvo ypatingi dėl to, kad jiedu su vyru Andriumi yra išties skirtingi, o tai jų gyvenimą paverčia įdomesniu.
 
„Aš esu visiška ekstravertė, o Andrius intravertas. Kai tik pradėjome draugauti, žmonės keistai žiūrėdavo ir sakydavo, kad mes visiškai netinkame vienas kitam. Daugelis klausdavo, kaip mes iš viso galime būti kartu“, – prisiminė moteris.
 
Gerda ir Andrius Žemaičiai / Asmeninio albumo nuotr.
Tačiau pati Gerda šiuos skirtumus laikė tik pliusais ir nuo pat pradžių jautė, kad jiedu su Andriumi yra vienas kitam skirti.
 
„Skirtumai tikrai traukia ir vien dėl jų santykiai būna įdomesni. Todėl manau, kad santykiuose svarbiausia savo antrajai pusei leisti būti savimi ir nebandyti jo keisti. Kai pradėti kelti kažkokius lūkesčius ir tikėtis, kad žmogus pasikeis, ateina nusivylimas, todėl to daryti neverta. Lygiai taip pat neverta pamiršti savęs ir keistis dėl kito“, – pridūrė ji.
 
Nors skaičius labai gražus, Gerda portalui Žmonės.lt atskleidė, kad šiemet santuokos metinių pora neminės. Kadangi Andrius sirguliuoja, šeima planuoja vakarą praleisti ramiai, pasišnekučiuoti ir prisiminti vestuvių akimirkas.
 
„Kai Andrius pasveiks, tada kur nors „ištrūksime“ dviese ir šią gražią progą dar paminėsime“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt užsiminė G.Žemaitė.
Gerda ir Andrius Žemaičiai / Socialinių tinklų nuotr.
Gerda ir Andrius Žemaičiai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Antradienį laidų vedėja mintimis apie santuoką bei nuotraukomis su vyru pasidalijo ir socialiniame tinkle „Facebook“.
 
„Šiandien penkeri mūsų santuokos metai! 
 
Ir tikriausiai tai pakankamas laikas, kad galėtum vienas kitą pažinti. 
 
Prieš 42 metus balandžio 19 dieną susituokė mano tėvai ir kartu nugyveno nuostabų gyvenimą!
 
Koks Jų gražių santykių receptas? Aš manau, kad svarbiausi ingredientai: meilė, pakantumas, pagarba vienas kitam ir laisvė būti tokiu koks esi! 
 
Savo santykiuose mes labai vertiname vienas kitą kaip individualų žmogų, su savais poreikiais, pomėgiais ir charakterio bruožais! Nebandydami vienas kito pakeisti! Manau, kad tai labai svarbu! Priimti partnerį su visais jo privalumais ir trūkumais!“, – rašė Gerda Žemaitė.

Šiandien penkeri mūsų santuokos metai! ???? Ir tikriausiai tai pakankamas laikas, kad galėtum vienas kitą pažinti. ❤️...

Posted by Gerda Žemaitė on 2022 m. balandžio 19 d., antradienis
Gerda ir Andrius Žemaičiai (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau