Gerda Žemaitė televizijos šventei ruošėsi paskutinę akimirką: įvardijo priežastį

Gerda Žemaitė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Gerda Žemaitė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-09 21:08
AA

Penktadienio vakarą Vingio parke Vilniuje vykusioje TV3 televizijos 30-mečio šventėje netrūko žinomų veidų. Tarp jų – jau daugiau nei 10 metų „TV pagalboje“ dirbanti Gerda Žemaitė.

Portalo Žmonės.lt kalbinta Gerda Žemaitė neslėpė, kad galimybės penktadienio vakarą atvykti į vakarėlį Vingio parke buvo ribotos. Pasirodo, tam yra priežastis – ji tik praėjusią naktį parskrido iš Turkijos, kur leido atostogas.

„Smagu susitikti su kolegomis iš kitų laidų, norisi pasidalinti mintimis, todėl ir nepraleidau vakarėlio, nors ir esu pavargusi, jaučiu miego trūkumą“, – prisipažino pašnekovė.

Gerda Žemaitė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

G.Žemaitė neslėpė, kad pasiruošimo streso dėl šios priežasties išties buvo nemažai.

„Susiruošiau per labai trumpą laiką, nuvažiavau paimti suknelės, paėmiau visai kitą, negu planavau. Viskas paskutinę akimirką“, – juokėsi G.Žemaitė, kalbėdama su portalu Žmonės.lt.

Gerda palinkėjo televizijai gyvuoti ilgai. „Kūrybos, fainų projektų ir žiūrovų dėmesio“, – pridūrė ji. ​

G.Žemaitė yra ilgametis televizijos veidas. „TV pagalboje“ moteris dirba jau daugiau nei dešimt metų.

TV3 gimtadienio šventės ir Andriaus Mamontovo koncerto taip pat nepraleido Jurgita Jurkutė-Širvaitė, Džiugas Siaurusaitis, Marius Jampolskis su žmona Renata, Mindaugas Stasiulis su žmona Milda, Neringa Zeleniūtė ir Martynas Tyla, Ineta Stasiulytė, Vaida Poderytė-Bernatavičė, Andrius Žiurauskas, Ramūnas Rudokas su žmona Justina, Deividas Meškauskas, Audrė Kudabienė, Rolandas Skaisgirys, Laurynas Šeškus, Dovilė Filmanavičiūtė, Mindaugas Rainys ir kiti.

Fotogalerija:

TV3 televizijos 30-mečio šventės svečiai (143 nuotr.)
+137