Gerdai Žemaitei ir Eglei Straleckaitei Kaune surengtoje šventėje teko netikėtos pareigos

Gerda Žemaitė, Eglė Straleckaitė-Daugėlė / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gruodžio 1–2 dienomis kauniečiai, tarp jų ir garsūs svečiai, rinkosi į grožio, mados ir kūrybos renginį „Kūrybos podiumas“. Šeštadienio vakarą renginį vainikavo dizainerių kolekcijų pristatymas, kurio metu garsiems kauniečiams buvo patikėta ypatinga misija – išrinkti originaliausią ir kūrybiškiausią kolekcijas.

Vakaro metu pristatyta penkiolika drabužių ir aksesuarų kolekcijų, skirtų vaikams, jaunimui ir moterims. Pasipuošusios rankų darbo rūbais – spalvingais paltais – podiumu žengė ir garsios moterys – „TV pagalbos“ žurnalistės Gerda Žemaitė, Sandra Žutautienė ir Monika Ostrenkova. S. Žutautienė, kuri yra įkūrusi prekės ženklą „FoxLine“, ne tik tapo vienos iš kolekcijų pristatymo modeliu, bet ir savaitgalį „Kūrybos podiume“ pristatė savo kurtus aksesuarus. Po darbų televizijoje, vakarais, meniškos prigimties moteris griebiasi papuošalų kūrimo priemonių ir duoda laisvę savo fantazijai. „Kiekvienas papuošalas apgalvotas, nuoširdžiai kurtas ir tinkantis save mylinčiai asmenybei“, – sako S. Žutautienė.

Iš pristatytų kolekcijų buvo renkamos trijų nominacijų – „Originaliausia kolekcija 2017“, „Kūrybiškiausia kolekcija 2017“ ir „Kūrybos podiumo metų aksesuarai“ – laimėtojos.

Kolekcijas vertino ir laimėtojas rinko grožio ir mados srities žinovų, profesionalų bei žinomų Kauno žmonių komisija: Jonas Vosylius, Gintautas Strolys, Kęstutis Lekeckas, Vilma Fedorovičienė, Dovilė Kavaliauskienė, Marija Sadomskaja, Eglė Straleckaitė, Elvyra Monginienė, Ingrida Kazlauskaitė, Neringa Mažeikienė ir Karolis Murauskas.

Renginio organizatorės Inesa Uktverienė ir Kristina Parachomikienė pasakojo norėjusios surengti šventę ne tik mados, kūrybos ir vienetinių darbų mėgėjams, bet ir patiems kūrėjams, kurie ištisus metus daug dirba dėl mūsų grožio. „Šio pristatymo tikslas – suburti dizainerių bei jų kūrybos gerbėjų bendruomenę kartu pasidžiaugti per metus nuveiktais darbais, pristatyti naujas idėjas bei mados tendencijas ir parodyti, kokių puikių kūrėjų šalyje turime“, – sakė I. Uktverienė.

Kaune surengtas „Kūrybos podiumas“ (55 nuotr.)
+49

Skaitykite daugiau