Gerdos Žemaitės namuose suspindo pasakiška Kalėdų eglutė: ją papuošė ypatingi žaisliukai

Gerda Žemaitė su sūnumi Nikolu / JurArt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Pernai Kalėdas buvo pavogęs Grinčas, tai šiemet jų laukiu dvigubai“, – nusijuokia televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė, prakalbusi apie gražiausias metų šventes. Šiemet Kalėdoms Gerda, kaip pati sako, pradėjo ruoštis kaip niekad anksti – jos namus papuošė pasakiška žaliaskarė, o kartu su vaikais G.Žemaitė nusprendė įsiamžinti ir šventinėje fotosesijoje.

„Šiemet net dovanas supirkau labai anksti. To dar niekad nėra buvę“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt juokiasi šventinę dvasią prisijaukinusi pašnekovė.

Užplūdusi kalėdinė nuotaika G.Žemaitę nuteikė sentimentaliai. Dar gruodžio pradžioje moteris sugalvojo įsiamžinti fotosesijoje prie žaliaskarės. Tiesa, šįkart prieš fotoobjektyvą pozavo tik G.Žemaitė su sūnumis – 18-mečiu Marku ir dvejų metukų Nikolu.

„Pernai fotografavausi su Nikolu, o šiemet nusprendžiau į fotostudiją nuvykti su abiem vaikais. Vyresnysis Markas ne tik kad nesipriešino, bet pats norėjo, su džiugesiu sutiko šią idėją. Tai ir pasidarėme tokią smagią, kalėdinę fotosesiją“, –  šypsosi Gerda.

Televizijos laidų vedėja priduria, kad vyras Andrius minties stoti prieš fotoobjektyvą kratėsi. O ir įkalbinėti Gerda per daug nesistengė.

„Jei būčiau labai stengusis, tikrai būtų sutikęs. Bet Andrius nemėgsta fotosesijų, apskritai nemėgsta būti viešumoje, būti matomas, tai per daug jo ir neįkalbinėjau. Beje, fotografės  paklausiau, ar dažnai vyrai nedalyvauja fotosesijose, ji atsakė, kad 90 procentų. Dažniausiai atvažiuoja tik mamos su vaikais“, – kvatoja G.Žemaitė.

Gerda džiaugiasi, kad fotosesijos metu šeimos vyrams jokių sunkumų nekilo – kantriai fotografei pozavo tiek vyresnėlis Markas, tiek mažasis Nikolas.

„Nikolas tikriausiai pripratęs prie mano „Instagram“ fotosesijų, nes jam tai labai patinka – jis pozuoja kaip modelis, o ir fotografė sakė, kad jam tai puikiai sekasi. Nikolas net žino, kokią pozą reikia daryti“, – fotosesijos užkulisiais su portalu Žmonės.lt dalijasi G.Žemaitė.

Gerda Žemaitė su sūnumis įsiamžino šventinėje fotosesijoje (8 nuotr.)
+2

Gerdos Žemaitės namuose – pasakiškos Kalėdos

Gruodžio pradžioje į Gerdos ir Andriaus namus atkeliavo ne tik šventinė dvasia, bet ir įspūdinga žaliaskarė. G.Žemaitė pasakoja, kad kasmet eglutę puošia visa šeima – tokia tradicija. „Dar viena mūsų tradicija, kuri visus džiugina – nuo mažiausių iki didžiausių – papuošus eglutę, žiūrėti filmą „Vienas namuose“, – priduria ji.

Pasak Gerdos, šiemet jų namuose įžiebta eglutė – išties ypatinga. Gražiausius žaisliukus jai kūrė G.Žemaitės mama Aldona ir jos krikštamotė Reda. Šių metų eglutės tema – „Alisa stebuklų šalyje“. Būtent tokią idėją padiktavo specialiai Gerdai Žemaitei kurti žaisliukai. 

„Man šių metų eglutė tikrai viena nuostabiausių. Mano krikšto mama sakė, kad kurdama kiekvieną žaisliuką galvojo apie mane, norėjo į ją sudėti pačias nuoširdžiausias emocijas, visus geriausius palinkėjimus. Manau, kad todėl eglutė yra energetiškai labai šilta ir pilna meilės, tad prie jos sugalvoti norai tikrai išsipildys“, – šypsosi G.Žemaitė.

Gerda Žemaitė papuošė namus / Asmeninio albumo nuotr.

Gerda neslepia, kad didžiosios metų šventės jai asocijuojasi su šeima. Kadangi pernai Kalėdas, kaip sako G.Žemaitė, pavogė Grinčas ir jų negalėjo sutikti su artimaisiais, šiemet televizijos laidų vedėja planuoja pas save sukviesti visą giminę. Susirinkusiuosius džiugins ne tik G.Žemaitės pagaminti patiekalai – artėjant šventėms virtuvėje pareiškė norą suktis ir jos sutuoktinis Andrius.

„Mes gyvename tikroje harmonijoje. Kadangi aš nelabai mėgstu gaminti, tai daryti labai mėgsta mano vyras. Jis nusprendė perimti karšto patiekalo gaminimą. Šiemet planuoja kepti kalakutą griliuje. O aš gaminsiu šaltus patiekalus ir užkandžius, rūpinuosi dekoravimu. Jau prisipirkau ir lėkščių, ir staltiesių, kad būtų viskas gražu“, – apie bendrą šeimos darbą laukiant švenčių kalba Gerda.

Gerda Žemaitė su sūnumi Nikolu ir Marku / JurArt nuotr.

Tiesa, į Gerdos ir Andriaus namus susirinkę svečiai taip pat įtraukiami į pasiruošimą šventei. „Turime tradiciją visi kartu padengti stalą, kiekvienas atsineša po patiekalą – ir mama, ir sesė atvyksta su valgiais. Tas bendras pasiruošimas tik praturtina šventę, sukuria tik dar didesnę bendrystę“, – mintimis dalijasi pašnekovė.

O apie ką per šventes prie stebuklingos namų eglutės svajos G.Žemaitė? Moteris atskleidžia, kad šiemet prikaupė nemažai planų kitiems metams, tačiau jais dalintis kol kas per anksti.

„Reikia turėti ir planų ir svajonių, kuo daugiau – tuo geriau, tačiau ne apie visas reikia pasakyti, – šypteli Gerda. – Galvoju apie savo prekinį ženklą, tai man būtų visiškai nauja. O kalbant apie šeimą, tikrai svajosiu, kad tik būtume sveiki ir galėtume kuo greičiau sugrįžti į normalų gyvenimą. Norisi, kad visi aplinkiniai būtų sveiki ir mylėtų vieni kitus. Turbūt to visiems norisi, nes visuomenė – labai susiskaldžiusi. Norisi ir palinkėti žmonėms – meilės, doros ir vienybės.“

Fotogalerija:

Kalėdos Gerdos Žemaitės namuose (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2
Skaitykite daugiau