Gerdos Žemaitės šeimoje nelaimių virtinė: po skaudžios sūnaus traumos – dar vienas incidentas namuose

Gerda Žemaitė / STOP kadras
Gerda Žemaitė / STOP kadras
Žmonės.lt
Šaltinis: Žmonės
A
A

TV laidų vedėja ir žurnalistė Gerda Žemaitė išgyvena ne patį lengviausią laikotarpį. Šventinę Joninių nuotaiką aptemdė virtinė itin nemalonių įvykių. Žinomos moters sūnus Nikolas patyrė rimtą traumą, po kurios teko skubiai kreiptis į medikus. Tačiau tuo šeimos išbandymai nesibaigė – vos grįžus iš gydymo įstaigos namo, juos sukrėtė dar vienas netikėtas incidentas.

Apie nelaimių kupiną parą žinoma moteris prakalbo socialiniame tinkle „Instagram“.

Istorija ji sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Nelinksmas mūsų rytas ir sunkiai miegota buvo naktį, nes Nicolas vakar vakare nukrito nuo paspirtuko ir nusilaužė du priekinius dantis, tai šiandien lėksim pas gydytoją“, – kalbėjo G.Žemaitė.

Kiek vėliau ji pasidalijo įspūdžiais iš gydymo įstaigų, kur paaiškėjo, kas iš tiesų nutiko vaiko dantims.

„Klinikose sako, kad yra pažeista vieno danties šaknis, tai toks nerimas...Atrodo nekaltas paspirtukas, net neelektrinis, bet traumos atrodo laukia už betkurio kampo. Nors nebuvo greičio, paspirtukas paprastas, bet kažkokiu būdu nuo jo nukrito ir sugebėjo taip susitraumuoti <...> Dabar ištinusi lūpa, barzda nudrėksta, nuskelti dantukai, vienas visai prie pat, kitas mažiau nuskeltas <...> Daug kas klausė, ar tai Nikolo pieniniai dantys, tai ne, čia nuolatiniai dantukai, todėl tas ir baisu. Jie buvo labai gražūs, išdygę, bet jie smūgio metu trenkėsi į lūpą, lūpa amortizavo, todėl dantys neišlūžo, bet jie sulindo gilyn. Dabar atitaisė, bet jie trumpi, nes sugrūsti į vidų, tai įsivaizduokit, koks turėjo būti smūgis, kad sulystų dantys gylyn“, – kalbėjo TV laidų vedėja.

Ji džiaugėsi, kad traumos metu sūnus dėvėjo šalmą, mat be jo viskas galėjo baigtis dar liūdniau.

„Būtina dėvėti šalmus, nesvarbu ar su pasipirtuku važiuoji, ar su dviračiu“, – tikino G.Žemaitė.

Portalui Žmonės.lt ji teigė, kad būtent šalmas išgelbėjo nuo rimtesnių pasekmių.

„Ačiū, Dievui, kad viskas laimingai baigesi ir buvo su šalmu. Aišku, dar laukia sveikimo periodas ir tikimės, kad augant tie dantukai išlįs be ortodontinio gydymo“, – Žmonės.lt teigė G.Žemaitė.

Vis gi tuo nelaimės G.Žemaitės namuose nesibaigė. Grįžęs iš gydymo įstaigos Nikolas nusprendė pažaisti kamuoliu. Deja, pataikęs į lempą ją sudaužė, o namuose pažiro daugybė stiklo šukių.

„Futbolistas net ir po traumos negali išbūt be kamuolio nė minutės. Tai va tokia ta dienelė, gerai, kad niekas nenukentėjo“, – pastebėjo G.Žemaitė.