Gerdos Žemaitės sūnui Markui suėjo 18-a: „Mano meilė jam – neišmatuojama“

Gerda Žemaitė su sūnumi Marku / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dviejų vaikų mamos, TV laidų vedėjos Gerdos Žemaitės vyresniajam sūnui Markui rugsėjo 22-oji – ypatinga: vaikinas šią dieną sulaukė pilnametystės. Žinoma moteris su Žmonės.lt pasidalijo Markui skirtu jausmingu sveikinimu ir prasitarė, kad judviejų draugystės būtų galima net pavydėti.

Gerda Žemaitė šią dieną – itin pakilios nuotaikos, nes sūnaus gimtadienis yra didelė šventė ir jai. Moteris pasakoja, kad ypatingą Marko sukaktį žada jaukiai paminėti artimųjų rate, o šventės metu sūnų nustebinti ilgai ruoštu siurprizu.

„Prie šio projekto dirbau beveik pusę metų! Surinkau daug vaizdo medžiagos iš Marko kūdikystės, vaikystės ir paauglystės. Iš šių įrašų bei papildomai nufilmuotų palinkėjimų sukūrėme trumpametražį filmą, tad tikiu, kad Markui tai bus labai didelė staigmena“, – entuziazmu trykšta G.Žemaitė.

Vis tik 18-as sūnaus gimtadienis tuo neužsibaigs – savaitgalį jaunuolis pilnametystę minės su draugais. Gerda neslepia, kad nors sūnaus atsakomybe ji neabejoja, artėjantis vakarėlis ją verčia truputį nerimauti.

Gerda Žemaitė su sūnumis Marku ir Nikolu /Socialinių tinklų nuotr.

„Teks kažkaip susitaikyti, kad jis jau suaugęs, tad nebegaliu visada jo laikyti šalia savęs“, – portalui Žmonės.lt sako G.Žemaitė, dar auginanti ir 2 metų sūnų Nikolą.

Žinoma moteris atvirauja, kad jos ir sūnaus Marko santykiai – labai geri. Jie itin atvirai bendrauja pačiomis įvairiausiomis temomis, tad dažnai pasijaučia kaip geri draugai, o ne kaip mama su sūnumi.

„Sūnumi labai pasitikiu, nes beveik viską apie jį žinau. Jis manimi taip pat visiškai pasitiki. Mano nuomone, tarpusavio pasitikėjimas yra labai svarbus, norint palaikyti tvirtą ryšį“, – įsitikinusi Gerda.

Gerda Žemaitė su sūnumi Marku / Asmeninio albumo nuotr.

Gerda Žemaitė pilnamečiui sūnui skirtais sveikinimo žodžiais dalijosi socialiniuose tinkluose. 

„Lygiai prieš aštuoniolika metų už lango buvo giedras dangus ir skaisčiai švietė Saulė.
Tą dieną man atrodė, kad ne tik aš, bet ir visas pasaulis džiūgauja!
Nors iš tiesų Didžioji diena buvo skirta tik mums! Tik man ir Tau, Markai.

Tai buvo mūsų pirmojo susitikimo diena, kurios aš neužmiršiu visą savo gyvenimą!
Mažutis, vos 3,180 kg sveriantis, juodaplaukis, mėlynakis berniukas, žvelgė į mane dar nesuprasdamas į kokią nuostabią vietą jis pateko? Jis tik žiūrėjo į dideles mėlynas ir laimingas mano akis, neįtardamas kiek jose baimės ir nežinios! Kiek nepasitikėjimo savimi! 

Tąkart troškau vienintelio dalyko, kad būčiau pati geriausia mama! Juk užauginti žmogų ne toks jau lengvas darbas! O šiandien, aš žiūriu į Tave ir džiaugiuosi!! Nes matau savimi pasitikintį, savo tikslų siekiantį, nuoširdų jaunuolį! Ir mano širdis spurda iš laimės!

Gal ir nesu tobula mama! Bet tik todėl, kad tobulų žmonių tiesiog nebūna!
Visuomet stengiaus ir stengsiuos būti tau ne tik mama, bet ir gera drauge!
Mano meilė tau – neišmatuojama! Ji kaip begalybė, neturinti nei pradžios nei pabaigos!
Nes aš mylėjau Tave dar tada, kai Tavęs čia nebuvo ir mylėsiu kai manęs jau nebus!
Aš visada būsiu šalia! 
Su gimtadieniu, mano Meile!

P.S. Matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis. Antuanas de Sent Egziuperi „Mažasis princas“, – savo Instagramo paskyroje rašė žinoma moteris.

Gerdos Žemaitės šeima (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau