Geriausia Meghan Markle draugė atvyko pasimatyti su mažyliu Archie

Jessica Mulroney / „Scanpix“ nuotr.
Jessica Mulroney / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-05-23 18:28
AA

Tikrai draugystė joks atstumas nebaisus. Tai galėtų patvirtinti Sasekso hercogienė Meghan Markle ir jos geriausia draugė, stilistė Jessica Mulroney. Moterys pagaliau ir vėl susitiko, o šios kelionės svarbiausiuoju, žinoma, tapo mažiau nei prieš mėnesį gimęs Meghan ir princo Harry sūnus Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Trečiadienį Jessica su penkerių metų dukrele Ivy pasirodė Vindzore. Abi jos pastebėtos laiko tuščiai neleidžiančios ir vaikštinėjančios po vietines parduotuvėles. Jessica su dukra jau buvo susitikusios su Meghan ir jos sūneliu. Jos atvyko kaip tik tuo metu, kai Meghan mama, Doria Ragland, išvyko namo į Jungtines Amerikos Valstijas.

Jessica Mulroney nevengia dalytis savo gyvenimo akimirkomis socialiniuose tinkluose. Štai prieš daugiau nei savaitę moteris pasidalijo nuotrauka su komentaru: „Kraunamės daiktus pirmajai mamos/dukros kelionei“.

Abi moterys, Meghan ir Jessica, paskutinį kartą buvo susitikusios prieš gimstant Archie. Tuomet Niujorke bičiulės Sasekso hercogienei surengė kūdikių sutiktuvių vakarėlį.

37-erių hercogienė Niujorke susitiko su tenisininke Serena Williams ir Jessica Mulroney. Moterys vakarieniavo Ralpho Laureno restorane.

Meghan Markle Niujorke vakarieniavo su draugėmis/Vida Press nuotr.

Draugiškas „pasisėdėjimas“ truko tris valandas , po to Serena kartu su Meghan sugrįžo į savo viešbutį „The Mark“, esantį rytų Manhatane.

Tai ne pirmasis Meghan išėjimas su draugėmis per vieną jos viešnagės dieną.

Ankstesniame kūdikio sutiktuvių vakarėlyje dalyvavo 15 artimiausių Meghan draugių, įskaitant ir anksčiau minėtą jos stilistę Jessicą Mulroney, kuri ir buvo šventės iniciatorė.

Nors M. Markle į Ameriką ketino vykti slapta, deja, šis planas neišdegė. Paparacų ji buvo nufotografuota oro uoste.

Meghan Markle Niujorke (10 nuotr.)
+4