Geriausios draugės Taylor Swift ir Karlie Kloss – kartu ant „Vogue“ viršelio

Karlie Kloss ir Taylor Swift / „Vogue“ viršelis
Karlie Kloss ir Taylor Swift / „Vogue“ viršelis
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-02-22 12:04
AA

Amerikietiškojo „Vogue“ kovo numerio viršelį papuošė dvi geriausios draugės – dainininkė Taylor Swift (25 m.) ir modelis Karlie Kloss (22 m.).

Daugiau Taylor Swift ir Karlie Kloss nuotraukų žurnalui „Vogue“ galite pamatyti ČIA.

„Žmonės mums jau seniai sakė, kad mes turėtume susipažinti. Prisimenu, kaip kai kurie vizažistai ir plaukų stilistai sakydavo: „Negi tau ji neprimena Karlie? Dieve, ji ir Karlie galėtų būti geriausiomis draugėmis – jos vienodos“, – pasakojo Taylor Swift.

Taylor Swift ir Karlie Kloss / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Merginų keliai pagaliau susidūrė 2013-aisiais, kuomet Taylor Swift koncertavo per kasmetinį „Victoria's Secret“ šou. Ir bendri jų pažįstami buvo teisūs – tarp merginų iš karto užsimezgė labai stiprus ryšys ir jos tapo neišskiriamomis draugėmis.

Karlie Kloss negali atsidžiaugti, kad per Taylor Swift susipažino su daugybe nuostabių merginų, kurios taip pat tapo jos draugėmis.

Taylor Swift ir Karlie Kloss / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Aš sutikau daug labai šaunių merginų per Taylor. Ji sugeba suvesti žmones, kurie kitomis aplinkybėmis nesusipažintų. Mes visos dirbame skirtingus darbus, bet tapome labai artimomis draugėmis, kurios visada viena kitą palaiko – tikra merginų seserija, palaikymo komanda. Bet tuo pačiu mes esame paprastos merginos, kaip ir mūsų bendraamžės, ir mums reikia turėti žmonių, šalia kurių tokios ir galėtume būti. Žinote, tikrų draugų labai sunku surasti, o Taylor yra tikra draugė“, – gerų žodžių savo bičiulei negailėjo „Victoria's Secret“ angelas.

 

A photo posted by @karliekloss on