Geriausių kalėdinių įspūdžio dovanų TOP 10

Šeima / 123RF.com nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Artėjančios Kalėdos – tai ne tik švytinčios, dekoracijomis išdabintos miesto gatvės, linksma kalėdinė muzika parduotuvėse ar jaukus stebuklo laukimas. Artėjant šventėms klausimas, ką šiemet dovanoti artimiesiems, mintyse skamba vis garsiau.

Įspūdžio dovanų platinimo lyderė Lietuvoje „Gera dovana“ šiemet kviečia papuošti šventes įspūdžiais! O kad kalėdinių dovanų rinkimas netaptų galvos skausmu ir šventinės dvasios nenumalšintų bruzdesys parduotuvėse paskutinėmis prieššventinėmis dienomis, pristatome įspūdžio dovanų TOP 10. Tai geriausios ir populiariausios, laiko patikrintos ir pirkėjų itin pamėgtos dovanos, kiekvieną apdovanojančios dar nepatirtomis emocijomis.

Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu / Atstovų nuotr.

Tai viena populiariausių pramogų, leidžiančių pakilti link debesų! Skrendant atsiveria tolimi nuostabiųjų Lietuvos apylinkių horizontai ir nepakartojami vaizdai iš paukščio skrydžio. Galima skristi ryte ar vakare, skrydį padovanoti šeimai, o porai suteikti vienetinę patirtį – vakarienę oro balione ar privatų skrydį tik dviem!

Pasivažinėjimas „Lamborghini“, „Ferrari“ ar „Hummer“

Pasivažinėjimas „Lamborghini“, „Ferrari“ ar „Hummer“ / Atstovų nuotr.

Variklio griausmas, adrenalino dozė ir tikros prabangos jausmas – tai virpulį keliantis pasivažinėjimas superautomobiliu! Galimybė sėsti už tokių pasaulinio lygio greitųjų žvėrių vairo – kiekvieno automobilių ir greičio entuziasto svajonė, kurią visai nesunku išpildyti. Tai pramoga, prikaustanti praeivių žvilgsnius gatvėje ir leidžianti patirti išrinkto superautomobilio privalumus trasoje jį vairuojant pačiam ar sėdint šturmano vietoje!

SPA ar masažas

SPA ar masažas / Atstovų nuotr.

Įsitempusiam kūnui ir mintims tikra atgaiva – valandėlė SPA namuose ar ant masažinio gulto, ant kurio ištirpsta visi kasdieniai rūpesčiai ir nerimas, o bėgantis laikas sustoja. Masažų pasirinkimas toks didelis, kad tinkamą ras kiekvienas, o parinkti geriausią – visai nesudėtinga, telieka atsakyti į klausimą: atpalaiduojamasis, gydomasis, liekninamasis, aromaterapinis, viso kūno, nugaros, galvos, veido masažas, o gal masažas nėščiajai, vyrui ar net porai?

Nakvynė viešbutyje

Nakvynė viešbutyje / Atstovų nuotr.

Išsiilgusiems ramybės ir tikro poilsio akimirkų pati geriausia dovana – atotrūkis be rūpesčių viešbutyje. Įspūdžio dovanų el. parduotuvėje www.geradovana.lt rinkitės nuo malonių mini atostogų kurorte, prie jūros arba ežero iki gydančio ir atpalaiduojančio poilsio sanatorijoje bei SPA ar nepamirštamos nakvynės dvare, pilyje, net medžių viršūnėse! O kas sakė, kad net darbo savaitė negali tapti įkvepiančiomis darbostogomis?

Gurmaniška dovana

Gurmaniška dovana / Atstovų nuotr.

Unikalių skonių derinių ieškotojus ir nepailstančius ragautojus neabejotinai pamalonins gurmaniška dovana: prabangi vakarienė, saldžiųjų šedevrų ar šokolado ragautuvės, kelionė po pasaulio virtuves, jūros gėrybių, sūrių ar gėrimų – kavos, arbatos ir brandžiųjų – degustacija.

Plaukimas vandens formule F2

Plaukimas vandens formule F2 / Atstovų nuotr.

Vandens pramogų fanatams gryno adrenalino dozė – ekstremalus plaukimas vandens formule F2 Kauno mariose! Skriejant vandens paviršiumi net 140 km/h greičiu vandens bolidu, išvystančiu daugiau nei 200 arklio galių, užlies galinga adrenalino banga. Galima plaukti savarankiškai, sėdint šturmano vietoje ar patirti plaukimo azartą kartu su grupe draugų!

Pakilimas į Vilniaus televizijos bokštą

Pakilimas į Vilniaus televizijos bokštą / Atstovų nuotr.

Pakilti į Vilniaus televizijos bokštą dar kartą nori ir tie, kurie tai jau padarė ne vieną kartą. Nenuostabu – iš 165 m aukščio (55-o aukšto, palyginti su daugiabučiais pastatais) giedru oru atsiverianti Vilniaus panorama tiesiog atima žadą, o gardūs patiekalai ir gaivūs gėrimai restorane „Paukščių takas“ tik sustiprina įspūdį.

Skrydis parasparniu

Tai unikalus potyris „nešabloniškiems“ žmonėms, ištroškusiems nuotykių! Ši pramoga leis pasijusti paukščiu ir nereikalaus jokių specialių žinių ar įgūdžių. Po trumpo instruktažo kartu su profesionaliu pilotu pakylama į 250–300 metrų aukštį ir... Belieka mėgautis užplūstančia laisve bei neaprėpiamais lietuviškos gamtos horizontais!

Vardinė krepšinio sirgaliaus plytelė

Vardinė krepšinio sirgaliaus plytelė / Atstovų nuotr.

Tai galimybė meilę krepšiniui išreikšti ne tik žodžiais ir atsidurti šalia labiausiai Lietuvos krepšiniui nusipelniusių žmonių Krepšinio namų krepšinio legendų ir sirgalių aikštelėje. Lietuvos krepšinio istoriją kuriame visi kartu, tad įrėžti savo, kaip ištikimiausio Lietuvos krepšinio sirgaliaus, vardą irgi gali kiekvienas!

Vardinė žalvarinė plytelė – ne tik prasminga solidi dovana Lietuvos krepšinio mylėtojui. Tai gerumo dovana, kuria paremiami Lietuvos krepšinį siekiantys įamžinti Krepšinio namai. Kiekvienas, įamžinęs savo vardą, gauna ir asmeninę padėką bei Lietuvos krepšinio namų ženkliuką.

Dovanų rinkinys

Dovanų rinkinys / Atstovų nuotr.

Turbūt kiekvienas greta turi žmogų, kuriam išrinkti dovaną – tikrų tikriausias iššūkis... Dovanų rinkiniu nustebinsite net patį išrankiausią ar tą, kuris turi viską! Dovanotojui tereikia išrinkti labiausiai tinkantį dovanų rinkinį iš daugybės sukurtų, o gavėjui teliks nuspręsti, kuri pramoga paliks didžiausią įspūdį! Kruopščiai atrinktus pasiūlymus dovanų rinkiniuose JAI, JAM, LAIKAS KARTU, KŪNUI IR MINTIMS, SKONIO ATRADIMAMS, YPATINGIEMS NORAMS rasite www.geradovana.lt.

Perkant įspūdžius el. parduotuvėje www.geradovana.lt dovanų čekiai pirkėjo el. pašto dėžutę pasiekia mažiau nei per 1 minutę. Įteikus mylimam žmogui geriausią dovaną – įspūdžius – beliks jį nuraminti – dovanų čekiai ir dovanų rinkiniai galioja iki 12 mėn., tad galima laisvai suplanuoti, kokiu metų laiku, kokiomis aplinkybėmis ir kada verčiausia pramogauti. Nepavykus apsispręsti, ką išsirinkti, dovaną galima nemokamai pakeisti kita ar dar kuriam laikui pratęsti jos galiojimą.

Padėti išrinkti tinkamiausias įspūdžio dovanas Jūsų mylimiausiems, artimiausiems, draugams, kolegoms ar bet kam kitam visada pasiruošę „Geros dovanos“ dovanų ekspertai. Kilus klausimų renkantis įspūdžio dovanas internetinėje svetainėje www.geradovana.lt skambinkite pramogų žinovams telefonu (8 5) 205 2099: darbo dienomis – 8–20 val., savaitgalį – 10–20 val.

Geras emocijas dovanoti kviečiančios parduotuvės „Gera dovana“ asortimente – daugiau nei 3000 dovanų, o asortimentas nuolat pildomas naujausiais pasiūlymais, kurie smagiais įspūdžiais nudžiugins kiekvieną. Įspūdžio dovanų galima įsigyti el. parduotuvėje www.geradovana.lt, firminėse „Geros dovanos“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje bei stenduose visoje Lietuvoje. „Gera dovana“ – dovanoti gera!

Skaitykite daugiau