Geros savijautos TOP 5 pagal Simona Starkutę

Simona Starkutė
Simona Starkutė
Šaltinis: Žmonės
2019-03-18 10:37
AA

Sparčiai artėjant šiltajam sezonui, gera savijauta tampa vis aktualesniu klausimu. Kaip teigia modelis Simona Starkutė, sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas yra neatskiriama grožio industrijoje dirbančių moterų kasdienybė. Ir nors ji itin daug dėmesio skiria mitybai, manekenė pripažįsta niekada savęs nevaržanti ir leidžianti sau šiek tiek pasmaguriauti.

S. Starkutė neslepia, kad yra linkusi sirgti tiek rudenį, tiek žiemą, tiek pavasarį. Tačiau moteris džiaugiasi, jog šiemet, nors ir buvo bepajaučianti pirmuosius ligos simptomus, rimtesnių peršalimų jai pavyko išvengti.

„Šiemet liga manęs nepaguldė į lovą. Esu įsitikinusi, jog tai – atsakas į mano rūpestį sveikata. Imunitetą šiemet aktyviai stiprinu maisto papildais ir vitaminais. Prieš keletą mėnesių atradau naujos kartos papildus „SmartHitIV“ bei kurkuminą. Tai man padeda užtikrinti gerą savijautą, mat ši medžiaga veikia anti uždegimiškai ir apsaugo organizmą nuo ligų“, – pasakoja S. Starkutė.

Simona Starkutė / Organizatorių nuotr.

Modelis tikina, kad jos savijauta pagerėjo pakeitus rytinę rutiną. Anksčiau ji rytais gerdavo vandenį su citrina, tačiau šiandien šį ritualą pakeitė į kurkumino vartojimą.

„Citrina gadina dantų emalį, tuo tarpu kurkuminas neturi jokio žalingo poveikio – jis naudingas visam organizmui. Vieni rytą pradeda gerdami vandenį su citrina, o aš renkuosi vandens stiklinę su kurkuminu. Manau, kad tikslingai vartojami papildai veikia geriau už visus liaudiškos medicinos metodus“, – įsitikinusi žinoma manekenė.

S. Starkutė pripažįsta, jog didžiausią poveikį gerai savijautai daro pilnavertė mityba. Todėl modelis stengiasi maitintis kuo sveikiau, vartoja mažai mėsos.

„Į savo racioną stengiuosi įtraukti kuo daugiau žuvies, kruopų ir daržovių. Kadangi neturiu ypatingų kulinarinių gabumų, tenka apsiriboti paprastais patiekalais. Nors stengiuosi maitintis sveikai, nedraudžiu sau pasmaližiauti. Labai mėgstu save palepinti prancūziškais saldžios karamelės skanėstais – macaroons“, – neslepia modelis.

Simona Starkutė / Organizatorių nuotr.

Manekenės teigimu, be visavertės mitybos gerai jaustis jai padeda ir fizinė veikla. Ji per savaitę sportuoja apie 5 kartus.

„Kadangi turiu stuburo problemų, be sporto gyventi tiesiog negaliu. Sportuoju kartu su trenere, pagal specialią programą. Taip pat vaikštau į kalanetikos bei pilateso treniruotes. Be to, šiais metais pramokau slidinėti, džiaugiuosi savo aktyvų laisvalaikį papildžiusi dar viena pramoga.“, – pasakoja moteris.

Kalbėdama apie savo organizmo poreikius, S. Starkutė pabrėžia, jog miegas jai – vienas svarbiausių dalykų ir vienas didžiausių malonumų.

„Puikiai žinau, kad per naktį mano kūnui reikia pailsėti bent 7-8 valandų. Jeigu neišsimiegu, jaučiuosi prastai: krečia drebulys, esu irzli, jaučiuosi pervargusi. Pilnavertis miegas, mano manymu, yra vienas svarbiausių geros savijautos šaltinių“, – tikina žinoma manekenė.

S. Starkutės geros savijautos TOP penketukas: pilnavertis miegas, kokybiškas maistas, geri papildai, tikslingas sportas ir buvimas su teigiamas emocijas skleidžiančiais žmonėmis. Geriausiai veikli moteris jaučiasi, kada yra sveika, pailsėjusi, atlikusi visus darbus ir įvykdžiusi užsibrėžtus tikslus.