„Giambattista Valli“ inspiracija: lūpos kaip ledinukas

„Giambattista Valli“ ruduo-žiema'17/18 / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Naujoji „Giambattista Valli“ aukštosios mados kolekcija (2017/18 m. rudens-žiemos) ne tik paskatino eilinį sykį aikčioti dėl pasakiškų suknelių, bet ir pametėjo makiažo idėją.

Kaip pasakoja modelių makiažą kūrusi vizažo meistrė, „L'Oreal Paris“ tarptautinė makiažo vadovė Val Garland, šios lūpos yra lėliškos, kaip saldainiai, akivaizdžiai inspiruotos ledinukų glotnumo ir blizgėjimo. Žodžiu, pamirškite matinius lūpdažius ir prisiminkite blizgesius, kuriančius veidrodinio atspindžio efektą, arba blizgius lūpdažius.

Atkreipkite dėmesį, kad modeliai padažyti ne to paties atspalvio raudonais lūpų dažais – vienų labiau linkę į oranžinį, kitų – į vyno atspalvį. Sakoma, kad kiekvienai moteriai tinka raudona, reikia tik atrasti savo atspalvį. Taigi taikykite jį prie savo odos, akių ir plaukų.

Pirmiau apveskite lūpas pieštuku ir tik tuomet dažais arba blizgiu. Daugiausia dėmesio skirkite lūpų centrui.

Kviečiame apžiūrėti ne tik minėtos kolekcijos makiažą, bet ir įspūdingas sukneles bei aksesuarus. Čia rasite ir įžymiąją raudoną suknelę, kurią ką tik filmo „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ premjeroje Londone vilkėjo Rihanna ir kuri dainininkės apvalumams buvo per ankšta.

Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
„Giambattista Valli“ rudens / žiemos aukštosios mados kolekcija (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau