Gian Luca atskleidė savo puikios santuokos paslaptį: „Tai man padeda nuo pat vestuvių“

Gian Luca Demarco su žmona ir dukra / Gretos Skaraitienės nuotr.
Gian Luca Demarco su žmona ir dukra / Gretos Skaraitienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-02-23 13:10
AA

Šmaikštusis virtuvės šefas bei populiarios TV3 laidos „La maistas“ vedėjas Gian Luca Demarco visuomet sukuria aplink save gerą nuotaiką, kuria užkrečia visus, esančius aplink.

Būtent taip nutiko, kai žinomas vyras apsilankė laidoje „Gero vakaro šou“.Čia jis pasirodė ne tuščiomis. Iš Italijos kilęs, bet Lietuvoje jau daugiau nei 13 metų gyvenantis Gian Luca laidos vedėjui Justinui Jankevičiui netgi įteikė ypatingą dovaną – ąžuolo sodinuką.

„Žinau, kad apie lietuviškus papročius nelabai nusimanai, bet Lietuvoje mums reikia daryti tris dalykus – auginti sūnų, statyti namą ir pasodinti medį“, – kaip visuomet drąsiai sakė besišypsantis Gian Luca, niekuomet nesibaiminantis šnekėti lietuviškai – net jei tai idealiai pavyksta ne visuomet, ir vietoje žodžio „pasodinti“ pasako žodį „kišti“.

J.Jankevičius neslėpė, kad su lietuve Egle šeimą sukūrusio virtuvės šefo pastangos niekuomet nelieka nepastebėtos, o kartais jo pasakomi žodžiai gramatiškai būna tokie tobulai neteisingi, jog kyla noras juos imti vartoti ir kasdienėje savo kalboje.

Gian Luca Demarco / TV3 nuotr.

„Tai man padeda jau nuo pat vestuvių – mes su Egle jau 10 metų kartu esame dėl to, kad ji manęs nesupranta ir dėl to visada „žvengia“, – tepridėjo jis ir papasakojo, kad net ir šnekant su mylimąja rimtai, kartais ji pratrūksta nevaldomai kvatotis.

Vis dėlto Gian Luca atviravo, kad augant vaikams paslėpti savo lietuvių kalbos klaidas jam darosi vis sunkiau, o pastaruoju metu jį neretai pataiso ir į pirmą klasę einantis sūnus. „Todėl pasiūliau Eglei įsigyti šunį – turiu vilties, kad jis tikrai nekalbės geriau“, – ir vėl privertė juoktis žinomas vyras.

Nuo rudens tapęs laidos „La maistas“ vedėju Gian Luca keliauja po visą šalį – čia žmonės jį atpažįsta, mielai įsileidžia ne tik į savo ūkius, bet ir į namus. O savo ruožtu virtuvės šefas tokius sutiktus žmones netrukus šiltai ima vadinti savo draugais. Visgi Gian Luca prisipažino, kad vaikystėje niekuomet nė minties neturėjo apie tai, jog jam kada nors nusišypsos laimė tapti televizijos žvaigžde.

„Gero vakaro šou“ – trečiadienį, 19.30 val., per TV3.