Gidonas Šapiro-Bilas: „Nori žvaigždės įvaizdžio – važinėk limuzinu ir vaikščiok su firminiais marškinukais“

Gidonas Šapiro-Bilas  / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Gidonas Šapiro-Bilas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-11-28 14:33
AA

Nemažą dalį Lietuvos garsenybių, atrodo, pažįstame, kaip savo kaimynus, apie kuriuos daugiau ar mažiau viską žinome. Ar bent jau klijuojame jiems etiketes: turtingas, pasipūtęs ir viskuo patenkintas. Daugelis tikriausiai net nepagalvoja, kad visos tos žvaigždės namuose patampa paprastais mirtingaisiais, kuriems nesvetimi ir žemiški rūpesčiai.

„Šou versle įvaizdis – labai svarbus dalykas. Tu turi atrodyti kitoks, išskirtinis. Tu turi išlipti iš limuzino, ant marškinukų turi būti brandinė etiketė, ir būtinai turi vaikščioti pas gerą kirpėją“, – apie pramogų pasaulio taisykles kalbėjo grupės „Žas“ narys ir TV laidos „Skonio reikalas“ vedėjas Gidonas Šapiro-Bilas.

„Vos peržengiu namų slenkstį, man žmona sako: „Na ką, suknista žvaigždė grįžo! Nuleisk gazą ir eik malkų parnešti, dabar tu tiesiog Darius Balčiūnas“, – juokavo kitas laidos „Negaliu tylėti“ pašnekovas Darius Balčiūnas, daugeliui žinomas, kaip Pylipuko personažą vaidinantis garsus vyras.

Ar lenva gyventi su priklijuota etikete ir ar susikurtas žvaigždžių įvaizdis nepavers gyvenimo pragaru, sužinosite šį trečiadienį, 18 val. 45 min. pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.