Giedrė įspūdingai pradėjo albumo pristatymo turą: koncerte Vilniuje – ir staigmena

Giedrės Kilčiauskienės  albumo „Kiaurai sielas“ pristatymo koncertas  / Katažynos Polubinskos nuotr.
Giedrės Kilčiauskienės albumo „Kiaurai sielas“ pristatymo koncertas / Katažynos Polubinskos nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-06-14 13:16
AA

„Sold out“. Tokius kiekvieno muzikos kūrėjo ir atlikėjo širdį paglostančius žodžius vakar turėjo džiaugsmo ištarti Giedrė: į jos naujojo albumo „Kiaurai sielas“ pristatymo koncertą Vilniaus Vasaros terasoje nebeliko nė vieno laisvo bilieto. O susirinkusieji tiesiog tirpo nuo kūrinių, kurie išties skrodžia sielą kiaurai.

Koncerto scenografija priminė albumo „Kiaurai sielas“ viršelį. Publikos gretose buvo ir nemažai žinomų sostinės kultūros, meno, pramogų pasaulio atstovų, nuoširdžiai besimėgaujančių Giedrės muzika. Ne vienas jų kalbėjo, kad Giedrė, kuri scenoje jau praleido ne vieną dešimtmetį, dabar išgyvena ypatingą laiką, kai jos jautri, asmeniška, o kartu – seno gero reivo neišsižadanti kūryba ima skleisti itin ryškias ir pagaulias energetines bangas.

Giedrės Kilčiauskienės albumo „Kiaurai sielas“ pristatymo koncertas

Nostalgišką timptelėjimą klausytojai pajuto ir tada, kai Giedrė atliko „Foje“ koverį „Saugok vaikystę“. Tai buvo graži staigmena. Programoje taip pat skambėjo Giedrės kūriniai „Išdalinau“, „Aš Normaliai“, „Užsikloję dangaus skliautais“ ir kiti.

Artimiausi Giedrės albumo „Kiaurai sielas“ pristatymo koncertai vyks birželio 20 d. Kauno „Oldman“, o birželio 22 d. – „Oldman“ Palangoje.

Giedrės Kilčiauskienės albumo „Kiaurai sielas“ pristatymo koncertas (9 nuotr.)
+3