Giedriaus Drukteinio supeiktas Radžis atsilygino dovanomis: „Čia, kad pačiulptų“

Laisva, Radžis ir Giedrius Drukteinis  / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Laisva, Radžis ir Giedrius Drukteinis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-05 20:03
AA

Kai „Žvaigždžių duetuose“ padainuoja Radžis ir Laisva, komisija nebežino nė kur dėtis – kad tik koks aštresnis žodis neišsprūstų ir Radžis neįsižeistų. Palengvinti komisijos naštą antradienį nusprendė pats Radžis: padovanojo Giedriui Drukteiniui čiulptuką, kad šis... pačiulptų ir užsičiauptų.

Antradienį Vilniaus renginių salėje „Compensa“ vyko „Žvaigždžių duetų“ laidos filmavimas. Jo tema – „laiko mašina“.

Scenoje pasirodę Radžis ir Laisva į temą pažvelgė originaliai: Radžis suvaidino kūdikį, o Laisva – mamą, duetas atliko „Vairo“ dainą „Gimiau pačiu laiku“. 

Komisija šį šou stengėsi vertinti atsargiai: juk praėjusį kartą Radžis, viso labo švelniai sukritikuotas, ėmė ir išėjo iš studijos... Todėl šįkart vertintojai apgalvojo kiekvieną savo žodį. 

R.Ščiogolevaitė gyrė, E.Skerstonas irgi sakė, kad jam patiko, o Giedrius Drukteinis buvo drąsesnis: pasakė, kad Radžiui pasirodymo metu nereikėjo slėptis lopšyje, nes žiūrovai nematė jo akių, be to, Laisva ir Radžis jam pasirodė „nesusidainavę“. 

„Žvaigždžių duetų“ filmavimo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šįkart komisijos vertinimus Radžis išklausė oriai ir filmavimo studijos nepaliko. Bet vos komisijai baigus kalbėti prabilo pats. 

Radžis kreipėsi į G.Drukteinį. „Noriu padovanot, kad pačiulptų, ir tada mes būsim „susidainavę“, – pasakė atlikėjas ir nuskubėjo prie komisijos nario. Jam Radžis įteikė masyvų čiulptuką.