Giedrius Balčiūnas su Džordanos grupe naktį pateko į avariją: įspėja vairuotojus

Giedrius Balčiūnas ir jo automobilis po avarijos / Asmeninio albumo nuotr.
Giedrius Balčiūnas ir jo automobilis po avarijos / Asmeninio albumo nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-05-09 22:21
AA

Roko muzikos atlikėjas, gitaros virtuozas Giedrius Balčiūnas, žinomas kaip Mr. Jumbo, savaitgalį pateko į autoįvykį. Keliaujant namo kartu su Džordanos Butkutės grupės narėmis, G.Balčiūno vairuotas automobilis susidūrė su netikėtai į kelią iššokusiu žvėrimi.

Apie incidentą G.Balčiūnas paskelbė socialiniame tinkle „Facebook“.
 
„1:0 stirnos nenaudai, bet vectrai prireiks viso snukio plastinės chirurgijos operacijos. O šiaip, svarbiausiai visas Džordanos grupės kauniečių ekipažas kurį vežiau – sveiki gyvi, nei nenusibrozdinę, truputį išsigandę.
 
Labai sunku apkaltint save lėta reakcija, ar 105-110 km greičiu (cruise control) naktinėje automagistralėje, nes „ožys“ išniro šuolyje ore iš tamsios kairės pusės ir per pusę sekundės atsidūrė ant automobilio priekio. Nebuvo jokio stabdymo laiko, manevravimo galimybės, tik tikslus atakavimas iš a.a. gyvulio.
 
Sako dabar jų toks metas, kai nelabai svarbu, ar tai plynas laukas, miškas, pamiškė. Zvimbia ten jų pilnos pakėlės, tykodamos automobilių šviesų.
 
Užsivėlinęs savo parvykimo namo laiką iki 5:30 ryto važiavau su širdgėla, kad planuotas sunkiai uždirbamas pinigėlis interjero lubų užbaigimui (ko realiai ir tetrūksta visam projektui užbaigti) bus sukištas karietos įvairių detalių paieškoms šrotuose...
 
R.I.P nelabasis... nei nenoriu tavo foto dėti. Per daug nehumaniškas vaizdelis“, – rašė Giedrius Balčiūnas.

15min susisiekus su G.Balčiūnu paaiškėjo ir daugiau eismo įvykių detalių.

Muzikantas kartu su Dž.Butkutės vokalistėmis pirmą valandos nakties važiavo iš koncerto namo. Jau beveik pasiekus namus, ties Nevėžiu, kylant link Babtų veduko, likus mažiau nei 30 kilometrų iki Kauno, įvyko nelaimė.

„Absoliučiai netikėtai, kaip iškirpus kino juostelę iš filmo, per pusę sekundės pamačiau virš savo priekinio stiklo stirną“, – sakė Giedrius.

G.Balčiūno vežamos merginos automobilyje miegojo, tačiau po stipraus smūgio greitai iš išgąsčio atsikėlė. Klausė kas nutiko.

„Net nėjome gyvūnėlio žiūrėti, nes supratau, kad smūgis buvo per stiprus, jog jis išgyventų. Mums dar pasisekė, autopagalvės neiššoko, automobilis dar remontuotinas“, – įvykio detalėmis dalinosi vyras.

Giedrius Balčiūnas / Asmeninio albumo nuotr.

Dar prieš pradedant kelionę namo, Giedrius susiskambino su anksčiau iš renginio išvažiavusiu Dž.Butkutės garsistu Ugniumi, kuris kalbėdamasis juokavo, jog „stirnos po kelią skraido“.

Vyras atsigavęs po patirto streso ir adrenalino kelionę namo tęsė su apgadintu automobiliu, jis sugebėjo pasiekti Kauną ir pristatyti merginas namo.

15min kalbintas pašnekovas nori įspėti ir kitus vairuotojus išlikti budriais bei atidžiai stebėti ženklus apie laukinius gyvūnus kelyje.

„Įvykio moralas – dabar gyvūnų ruja. Jie kaip išprotėję zuja link kelkraščių. Venkite naktinių važinėjimų, drauskitės nuo gyvūnų žalos automobiliui. O geriausia – išsinuomuokite viešbutį ir nevairuokite pavargę. Niekas nenori sulaukti tokių žodžių, kaip „Sveikas gyvas iš naujo“, – įspėja jis.

Giedriaus Balčiūno automobilis po avarijos (4 nuotr.)
+1