Giedrius Širka iš „Golden Parazyth“: „Mūza – kaip meilė, visa jos esmė yra būti nepasiekiamai“

Koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žinių radijas
2018-10-22 16:04
AA

„Golden Parazyth“ – grupė, tvirtai įsikabinusi į Lietuvos melomanų širdis ir pelnytai užsitarnavusi aukščiausias pozicijas muzikos padangėje. Grupės vokalistas Giedrius Širka „Žinių radijo“ laidoje „Ką žmonės dirba“ pasakojo, kad jau nuo ketverių metų žinojo, kad nori sekti savo tėčio pavyzdžiu ir būti dainininku.

O prabilęs apie mūzas, muzikantas sako, kad tikri menininkai mūzų nekviečia, o joms atėjus, labai gerai jas jaučia.

„Jei lauksi mūzos – tai ji ir neateis. Mūza, iš esmės, yra kaip meilė. Tu gali mėginti ją susirasti, prisijaukinti, bet visa jos esmė yra, kai ji yra nepasiekiama. Nepasiekiamas dalykas yra tada, kai tu apie jį lyg ir pasvarstai, bet nekvieti jo. Ir iš esmės, menininkam, atrodo, nuolatos reikia būti, skausmu to nepavadinčiau, bet nepatogume. Ir tas yra labai svarbu ir visą laiką stengiuosi kas penkis metus save įmesti į kažkokį vis kitokį, kažkokį nelabai patogų ar socialinį ar kažkokį dalyką. Nes ilgainiui viskas tampa tokia vienalyte mase, kai tu, netgi ir kai atskrenda mūzos – tu jų nebematai. “

Pilnas pokalbis su Giedriumi Širka apie jo profesinį kelią link sėkmės, žinomumo ir galėjimo gyventi iš muzikos bei kūrybos – „Žinių radijo“ laidoje „Ką žmonės dirba“.