Gigi Hadid mama Yolanda: „Nekantrauju tapti močiute“

Yolanda Foster ir Gigi Hadid/ SCANPIX nuotr.
Yolanda Foster ir Gigi Hadid/ SCANPIX nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-04-30 12:43
AA

Supermodelio Gigi Hadid (25) mama Yolanda Foster patvirtino kalbas apie būsimą dukters kūdikį su dainininku Zaynu Maliku (27).

Kalbėdama su žurnalistais Yolanda pasakojo, kad pasklidusi informacija juos visus nemaloniai nustebino, buvo siekiama šią naujieną kuo ilgiau saugoti.

Nepaisant to, modelio mama pridūrė nekantraujanti kuo greičiau tapti močiute. 

„Tai labai nuostabus laikas. Neseniai mus paliko mano mama, o dabar į šeimą atkeliauja nauja siela. Mes jaučiamės tarsi palaiminti“, – sakė Y. Foster.

Gigi Hadid ir Zaynas Malikas/ SCANPIX nuotr.

Naujieną, kad Gigi ir Zaynas netrukus taps tėvais trečiadienį išplatino TMZ. Šią žinią minėtam leidiniui patvirtino net keli artimi šaltiniai. Anot jų, Gigi jau dvidešimt savaičių nėščia, tačiau kūdikio lyties dar neatskleidžia. Abiejų būsimų tėvelių šeimos yra labai laimingos ir laukia mažylio.

Apie norą pradėti šeimą Gigi prisipažino žurnalui i-D magazine. Pasiteiravus jos apie ateitį mados pasaulyje, Gigi teigė, kad „metai bėga ir vieną dieną ji norėtų pradėti kurti šeimą, todėl nežino, ar ateityje dar norės dirbti modeliu“.

 

Gigi Hadid / Vida Press nuotr.

„Man patinka kūrybinė mados pasaulio pusė. Ji man suteikia labai daug. Žmonės, su kuriais dirbu, daro mane laimingą. Tačiau kas žino? Gal netrukus pakeisiu specialybę ir tapsiu virėja“, – sakė ji. 

G. Hadid ir Z. Malikas šiltus jausmus vienas kitam puoselėja nuo 2015-ųjų. Tiesa, poros santykiai buvo audringi – tai išsiskirdavo, tai jie vėl grįždavo vienas pas kitą. Pati G. Hadid apie savo nėštumą kol kas nėra viešai pranešusi. Praeitą savaitgalį supermodelis atšventė 25-ąjį gimtadienį ir pasidalijo jaukiomis šeimyninėmis akimirkomis iš šeimos namų Pensilvanijoje.