Gigi Hadid stilius įkvepia – šviesios spalvos žiemą

Gigi Hadid žiemos stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Modelis Gigi Hadid pasižymi geru skoniu, o jos stiliaus deriniai įkvepia ne vieną. Ji įvaldžiusi monochrominį stilių, tačiau taip pat puikiai moka sukurti kontrastus. Skirtumas tik tas, kad šiltuoju sezonu ji renkasi ryškesnes spalvas, o šaltuoju – neutralesnes. Tačiau žiema jai nereiškia juodų spalvų – atvirkščiai, kaip pagrindą Gigi renkasi baltą ir kitas šviesias spalvas.

Nors internautės susižavėjusios praėjusį sekmadienį Niujorke vakarieniavusios Gigi stiliumi, kuomet mergina vilkėjo balintos kavos atspalvio megztinį su kutuotomis rankovėmis ir tokios pat spalvos patogias kelnes, ir kiti jos žiemos deriniai įspūdingi.

Gigi Hadid / Vida Press nuotr.

Gigi mėgsta rinktis šviesų viršų (megztinį, striukę, paltą, kailinius) ir tamsesnę apačią (kelnes, džinsus ar golfą). Pridėkime „katės“ arba „slidininko“ akinius, aiškios formos rankinę, ir gausime išpildytą derinį.

Gigi Hadid / Vida Press nuotr.

Ir nors mūsų žiemos nėra tokios šiltos, kaip Niujorke ar juo labiau Los Andžele, pasisemti įkvėpimo galime. Pradėti galima kad ir nuo šviesios kepurės ar šaliko. Arba – šilto palto.

Gigi Hadid šviesus žieminis stilius (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau