Gimė 11-as Nicko Cannono vaikas: jo susilaukė buvusi aktoriaus mergina Abby De La Rose

Nickas Cannonas ir Abby De La Rose / Scanpix ir Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Daugiavaikis tėvas aktorius Nickas Cannonas (42) pranešė apie savo 11-ojo vaiko gimimą. Šiuo metu jo mylimoji Alyssa Scott laukiasi ir 12 Nicko vaiko.

Nickas Cannonas instagrame atskleidė, kad jo buvusioji Abby De La Rose, su kuria jis taip pat dalijasi dvyniais sūnumis Zionu ir 17 mėnesių Zillionu, penktadienį pagimdė mergaitę Zeppelin.

Paskelbdamas naujieną jis pasidalijo miela nuotrauka su savo buvusia mergina ir jų mažyliu.

Abby tik šią savaitę patvirtino, kad Nickas iš tiesų yra jos trečiojo vaiko tėvas.

Nickas šiuo metu laukiasi dvyliktojo vaiko su Alyssa Scott.

„Nuostabi diena gimti Zeppelin Cannon. Mama Abby De La Rose, tu viską padarei lengvai ir aš esu amžinoje skoloje dėl tavo sunkaus darbo ir atsidavimo bei nesavanaudiškos meilės, kurią duodi mūsų vaikams ir man. Privilegija yra turėti tokią mylinčią ir dvasingą mamą. Tavo atsparumas ir stiprybė nelieka nepastebėti. Žiūrėti, kaip šypsaisi per pasaulio beprotybę ir mano nuolatinį blaškymąsi, yra taip įspūdinga. Nebūna dienos, kai nesu kupinas dėkingumo už visą tavo rūpestį, palaikymo žodžius, gerumą ir įkvėpimą. Ačiū!! Jei aš nepakankamai tai sakau. Tu esi tvirto ir dorybingo žmogaus apibrėžimas, o mano nuolatinė pareiga – kiekvieną dieną priversti tave ir mūsų vaikus jaustis vertinamais ir saugomais! Pasiruoškite, nes pasaulis yra tavo! Tėtis tave myli!!“ – rašė N.Cannonas.

Komentatoriai juokavo, kad tuoj Nickas išnaudos visus vardų rezervus ir nebežinos, kaip dar pavadinti savo vaiką. Jie taip pat rašė, kad vos tik atsidaro instagramą, pamato, kad gimė Nicko vaikas.

Abby De La Rosa apie trečiąjį nėštumą pranešė dar birželį. Tiesa, tuomet neskubėjo patvirtinti, kad jos būsimo kūdikio tėvas yra N.Cannonas. Tąkart moteris tik teisino gerbėjams, nesuprantantiems jos poliamoriškų santykių su 42 metų televizijos laidų vedėju.

„Būti poliamoriškuose santykiuose nereiškia, kad turi žemą savivertę ar savigarbą, – rugsėjo mėnesį pasirodžiusioje tinklalaidėje „Lovers and Friends“ sakė 31 metų moteris. – Aš tampu hiperjautri, kai žmonės užsipuola mane ir kalba apie mano motinystę.“

Dar vienos atžalos laukiantis N.Cannonas jau yra 10 vaikų, įskaitant Zen, tėvas: Monroe ir Moroccan, gimę 2011 m., kuriuos jis dalijasi su buvusia žmona Mariah Carey; Golden Sagon, gimęs 2017 m. vasarį, Powerful Queen, gimęs 2020 m. gruodį, ir Rise Messiah, gimęs 2022 m. rugsėjį, su modeliu Brittany Bell; Onyx Ice Cole, taip pat gimęs 2022 m. rugsėjį su fotografe LaNisha Cole; Zion Mixolydian ir Zillion Heir, gimę 2021 m. birželį, su Abby De La Rosa; Legendary Love, gimęs 2022 m. birželį su modeliu Bre Tiesi.

Skaitykite daugiau