Gimimo dieną švenčianti Baiba Skurstene-Serdiukė: „Tikiuosi, metai bus sėkmingi“

Baiba Skurstene-Serdiukė / R. Mickevičiūtės nuotr.
Baiba Skurstene-Serdiukė / R. Mickevičiūtės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-05-22 14:00
AA

Atlikėja Baiba Skurstene-Serdiukė saulėtą gegužės 22-ąją švenčia 35-erių metų gimtadienį. Žinoma moteris tikina – nors sukaktis ir verta paminėjimo, šiemet ji jokių vakarėlių nenorinti.

Baiba šią gimimo dieną praleis dirbdama. Kaip tik šiuo metu ji iš Vilniaus skuba į Jūrmalą, kurioje vakare turės koncertą. Moteris juokiasi, kad apie svarbią dieną pernelyg negalvojanti, nes mintys sukasi apie darbus.

Baiba-Skurstene-Serdiukė / Simonos Bekupės nuotr.

„Šiek tiek jaučiu įtampą, kad suspėtume nuvažiuoti, pasiruošti. Didelis stresas šiandien,“ – pasakojo B. Serdiukė.

Moteris atskleidė šiemet nenorinti trankaus vakarėlio ir didelių susibūrimų.

„Nors ir ganėtinai apvali sukaktis, pagalvojau, kad nenoriu didelės šventės. Pasikviesiu mylimus draugus, kurie galės atvažiuoti ir paprastai paminėsime, – teigia atlikėja. – Supratau paprastą dalyką: gali planuoti, kiek tik nori, bet dažniausiai iš tų  planų niekas nesigauna.“

Baibos ir Mykolo Serdiukų namai/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.

Baiba pasakojo laukianti draugų, nes vyro Mykolo nebus, tad turės pasirūpinti ir judviejų mažyliu, sūnumi Antanu. „Tikriausiai bus nedidelis pižamų vakarėlis,“ – juokėsi ji.

35-erių metų gimtadienį sutinkanti moteris šypsodamasi pasakojo, kad šiemet sau linki tik kelių paprastų dalykų: „Tikiuosi sėkmingų ir sveikų metų, manau, kad tai yra pagrindiniai dalykai.“