Gimtadienį atšventusi Milla Jovovich: „Būti 44-erių ir lauktis vaikelio – tikras stebuklas“

Milla Jovovich / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Milla Jovovich / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-12-19 18:15
AA

Amerikiečių modelis bei aktorė Milla Jovovich gruodžio 17-ąją minėjo 44-ąją gimimo dieną. Šia proga socialiniame tinkle „Instagram“ moteris pasidalijo jaukia fotografija, kurioje ji džiaugiasi ne tik gimtadieniu, bet ir netrukus laukiančiu dar vienu gyvenimo pokyčiu.

Millai netrukus gims trečioji atžala – dukra. Moteris prie fotografijos, kurioje pozuoja šalia Kalėdų eglės, pasidalino savo mintimis apie praėjusius metus.

„Būti 44-erių ir lauktis vaikelio yra tikras stebuklas“, – jautriai rašė M. Jovovich.

Apie tai, kad laukiasi, Milla taip pat pranešė savo paskyroje. Tuomet aktorė prisipažino, kad dėl amžiaus nėštumas jai nėra labai lengvas.

„Aš ir vėl laukiuosi. Naujieną, kad esu nėščia, sužinojau prieš 13 savaičių. Mane užplūdo įvairūs jausmai – nuo didelio džiaugsmo iki neapsakomos baimės. Dėl mano amžaus ir paskutinio mano nėštumo, kuris pasibaigė kūdikio netekimu, nenorėjau prie šio kūdikio iš karto prisirišti. Tai tikrai nebuvo labai smagus išbandymas. Pastaruosius kelis mėnesius aš ir mano šeima gyvenome kaip ant adatų, laukdami įvairiausių testų rezultatų. Daugiausia laiko praleidome gydytojų kabinetuose... Ačiū Dievui, viskas gerai ir mes sužinojome, kad netrukus susilauksime dar vienos dukrytės. Palinkėkite man ir mano kūdikiui sėkmės. Siunčiu jums daug meilės ir būtinai jums pranešiu, kaip man sekasi. Bučiuoju.“

Milla Jovovich su vyru Paulu W. S. Andersonu augina dvi dukras: dvylikametę Ever ir ketverių Dashiel.