Gimtadienį minintis „patrulis“ J.Butnorius – apie grožio verslą ir svarbų norą: „Esu senamadiškas“

Juozas Butnorius su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Juozas Butnorius su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Beatričė Staniūnaitė
Šaltinis: Žmonės
2024-02-23 06:05
AA

„Esu senamadiškas“, – šypteli vasario 23-iąją dieną 38-ąjį gimtadienį minintis atlikėjas, grupės „Patrulis“ narys Juozas Butnorius. Regis, kitoks požiūris į šiuolaikinį pasaulį dainininkui suteikia gyvenimo prasmę, kurią pripildo laikas su mylima žmona grožio specialiste Gražina Butnoriene ir trimis vaikais. Ir nors šeimos dienotvarkę papildo vis daugiau veiklų, naujas grožio verslas ir koncertai, Butnoriai prioritetu kasdien stato laiką kartu.

Gimtadienio proga su portalu Žmonės.lt į pokalbį leidęsis Juozas Butnorius prasitarė apie netikėtai suplanuotą šventę, naują grožio verslą bei prabilo apie norą vengti išmaniųjų technologijų, kurios „valgo“ laiką.

„Gimtadienį paminėti suplanavome likus vos kelioms dienoms iki jo. Savo gimimo dieną turėsiu net keturis koncertus, tad nebus kada švęsti, tačiau su žmona nusprendėme, kad tai vis tik graži proga. Nors ne jubiliejus, kiekvienas gimtadienis yra unikalus, nes jis – tik kartą per metus. Taigi nusprendėme sekmadienį susikviesti visus draugus, kuriuos